Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozpoczynają się II Igrzyska Europejskie. Kto będzie nas reprezentował?

Dzisiaj w Mińsku rozpoczynają się II Igrzyska Europejskie. W kadrze reprezentacji Polski nie brakuje zawodników z naszego regionu.

Rozpoczynają się II Igrzyska Europejskie. Kto będzie nas reprezentował?
Fot. Kejza Team Rybnik/Facebook

W stolicy Białorusi Polskę reprezentować będzie 151 sportowców, w tym siedmiu z naszych klubów. W boksie do 64 kilogramów walczyć będzie Damian Durkacz z Concordii Knurów. Czteroosobową reprezentację w judo ma Rybnik: Agata Perenc (52 kg, Polonia Rybnik), Julia Kowalczyk (57 kg, Polonia Rybnik), Anna Borowska (57 kg, "Kejza Team" Rybnik), Piotr Kuczera (90 kg, "Kejza Team" Rybnik). W zapasach w kategorii do 53 kilogramów startować będzie Paula Kozłow z Unii Racibórz, a w łucznictwie wystartuje Łukasz Przybylski z A3D Toszek.

Ceremonia otwarcia Igrzysk odbędzie się dzisiaj o 21:00. Zakończenie sportowej rywalizacji 30 czerwca

Reprezentanci naszego regionu w II Igrzyskach Europejskich

Boks

  • Damian Durkacz (Concordia Knurów) - 64 kg (start 23 czerwca)

Judo

  • Agata Perenc (KS Polonia Rybnik) - 52 kg (start 22 czerwca)
  • Anna Borowska (KS "Kejza Team" Rybnik) - 57 kg (start 22 czerwca)
  • Julia Kowalczyk (KS Polonia Rybnik) - 57 kg (start 22 czerwca)
  • Piotr Kuczera (KS "Kejza Team" Rybnik) - 90 kg (start 24 czerwca)

Łucznictwo

  • Łukasz Przybylski (A3D Toszek) - łuk bloczkowy (start 21 czerwca)

Zapasy

  • Paula Kozłow (Unia Racibórz) - 53 kg (start 26 czerwca)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].