Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oświadczenie zarządu MKP Odra Centrum w sprawie sobotnich wydarzeń

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski wydała oświadczenie w sprawie odwołanego meczu sparingowego z Unią Turza Śląska.

Oświadczenie zarządu MKP Odra Centrum w sprawie sobotnich wydarzeń

Zarząd MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. w związku z wydarzeniami jakie miały miejsce w sobotę 13 lipca na boisku w Wodzisławiu Śl. przy ul.Skrzyszowskiej oświadcza, że pisemnie poinformował wszystkie odpowiednie organy, oczekując zajęcia stanowiska i wyciągnięcia konsekwencji. Mając na uwadze fakt, że wśród grupy która zakłóciła porządek na obiekcie był przedstawiciel władz statutowych APN Odra, do wyjaśnienia sprawy przez powołane do tego organy Zarząd Klubu MKP Odra Centrum w trosce o bezpieczeństwo zawodników odcina się od komentarza.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ

27 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Baltazar (46.134. * .214) 18.07.2019 08:42
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Chyba musi dojść do tragedii (kalectwo, śmierć), by niektóre tępaki zrozumiały, że te prowokacje to niezdrowa zabawa. Incydent na gliniance to zaplanowana akcja i tylko prymitywy mogą wmawiać innym, że to nic takiego, że chłopcy chcieli sobie pograć w piłkę. To mogli iść na Cisową, tam są trzy boiska. Albo zagrać przy szkołach. Ale tak to jest, jak ktoś skończył tylko sześć klas i kurs tańca, zamiast porządnej szkoły.

~Farsa (87.101. * .96) 18.07.2019 02:07
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Do Spiker- odłóż to co bierzesz bo za mocne. Z Radlina 2 gminę osobną chcesz zrobić? Moze każda ulica będzie osobną gminą? Widać wiochmenstwo przez ciebie przemawia.

~Spiker (83.10. * .135) 17.07.2019 23:15
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

@Mirafiori ... kolesia poszukaj sobie przed lustrem a kangur twoją matkę je...

~Mirafiori (46.134. * .156) 17.07.2019 21:57
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

@Spiker Palić głupa to możesz przed swoimi kolesiami. Ciebie chyba kangur w skoku stracił, skoro wypisujesz takie głupoty.

~Spiker (83.10. * .135) 17.07.2019 21:07
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

@Mirafiori... A co APN ma wspólnego z tym że grupka kolegów przyszła pograć w piłkę na wiejskie boisko za miastem ?

~Mirafiori (46.134. * .156) 17.07.2019 20:58
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

MKP Odra Centrum była u Kiecy i na policji. Zobaczymy, czy APN dalej będzie taki beztroski i dalej udawał, że nic się nie stało.

~Spiker (83.10. * .135) 17.07.2019 17:51
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

@african... to co piszesz było dawno temu, za czasów waszej zgody z Zawisza, która wiesz dlaczego padła i z jakich powodów rozpadła się tamta ekipa ... Nie siej więc farmazonow że obecna Młoda Odra ucieka przed Jastrzębiem bo wcale tal nie jest ...

Pokaż więcej