Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Z kim Górnik i Gwarek zagrają w Centralnej Lidze Juniorów [TERMINARZ]

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN opracował terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2019/2020. 

Z kim Górnik i Gwarek zagrają w Centralnej Lidze Juniorów [TERMINARZ]

Poza Górnikiem, który w poprzednim sezonie zajął 12. miejsce zagra też Gwarek Zabrze. Obie drużyny staną na przeciw siebie w 9. kolejce (początek października). Wówczas Górnik podejmie młodzież Gwarka. Zmagania CLJ w poprzednim sezonie wygrali piłkarze Korony Kielce, którzy wyprzedzili Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin.

Pierwsza kolejka już 10-11 sierpnia. Gwarek Zabrze podejmie u siebie Lech Poznań, a Górnik Zabrze zmierzy się na wyjeździe z mistrzem - Koroną Kielce.

PEŁNY TERMINARZ CLJ.pdf
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].