Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamil Czarnecki piąty na Mistrzostwach Świata

Reprezentant Unii Racibórz debiutował w Reprezentacji Polski na juniorskim czempionacie globu i od razu zajął bardzo wysokie, piąte miejsce.

Kamil Czarnecki piąty na Mistrzostwach Świata
fot. PZZ
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Unita był bardzo blisko sięgnięcia po brązowy medal. W decydującej walce limitu wagowego 63 kilogramów, Kamil Czarnecki walczył z Amerykaninem, Alstonem Nutterem. Początkowo raciborzanin prowadził wysoko na punkty, jednak ostatecznie górą był reprezentant USA, który wygrał przez położenie na łopatki.

Drugi z zawodników Unii, który startował w Tallinie, Tomasz Wawrzyńczyk w kategorii wagowej 130 kilogramów również pokazał się z bardzo dobrej strony i ostatecznie zajął punktowane, 8. miejsce.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~cib (83.238. * .163) 21.08.2019 11:03

Co wiem to obaj sportowcy są w tym samym wieku więc debiut był dla obu sportowców wśród juniorów. Proszę mi wytłumaczyć jak to jest że jeden wygrywa 2 walki i 1 przegrywa i zajmuje 8 miejsce a drugi wygrywa 1 walkę i 2 przegrywa i zajmuje 5 miejsce? Może to jakiś błąd? Ale gratulacje dla tych sportowców!