środa, 30 września 2020

imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

RSS

Nie będzie trenerem, zawodnikiem też nie

22.08.2019 08:38 | 2 komentarze | kozz

Grzegorz Jakosz został nowym zawodnikiem LKS-u Tworków. Były piłkarz klubów ekstraklasy zagra w klubie z klasy okręgowej.

Nie będzie trenerem, zawodnikiem też nie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prawie 40-letni Jakosz w ostatnich latach był trenerem w raciborskich klubach - Rafako i Unii. W tym sezonie poprowadził Unię w trzech meczach, występował w niej też jako zawodnik. Po meczu z LKS 1908 Nędza (1:1) zrezygnował z prowadzenia zespołu. Powodem były przyczyny osobiste. Początkowo Jakosz miał zostać w drużynie, którą poprowadzi teraz Mirosław Pniewski. Ostatecznie okazało się, że czterdziestolatek zasili linię defensywy rywala Unii w klasie okręgowej - LKS-u Tworków.

Jakosz powinien ustabilizować grę obronną LKS-u. W dotyczasowych trzech meczach w klasie okręgowej Tworków stracił aż 9 goli. Co ciekawe mimo tak tragicznej postawy w obronie zespół z Tworkowa wywalczył 5 punktów i plasuje się na 8. miejscu. W najbliższym meczu LKS Tworków zagra w Borucinie z Naprzodem. 

Jakosz przeciw Unii będzie mógł zagrać pod koniec września. Wówczas Tworków przyjedzie zagrać mecz przy Zamkowej w Raciborzu.