Sobota, 26 września 2020

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

GKS Jastrzębie zażartował sobie z niepoważnego komunikatu Odry Opole

22.08.2019 17:50 | 1 komentarz | kozz

To nie może być prawdą - takie były pierwsze reakcje po przeczytaniu kompromitującego wpisu pierwszoligowej Odry Opole, która w komunikacie szantażuje trenera, że jeśli ten nie zdobędzie punktów w najbliższym meczu zostanie zwolniony. 

GKS Jastrzębie zażartował sobie z niepoważnego komunikatu Odry Opole
fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Zarząd Klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Radomiakiem oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany - brzmi treść komunikatu.

Szybko na ten błazeński wpis zareagowały inne kluby w tym GKS Jastrzębie, który na twitterze poinformował, że "w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Wartą Poznań oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, piłkarze zjadą do kopalni na dół zobaczyć, jak wygląda praca pod ziemią."

Niewątpliwie Odra Opole wygra głosowanie - o ile takie będzie - na najmniej przemyślany komunikat roku.

Odra w pięciu meczach I ligi pod wodzą trenera Mariusza Rumaka wywalczyła tylko jeden punkt i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Historia polskiej piłki nie pamięta tego typu treści komunikatów, które ostrzegały przed zwolnieniem trenerów.