Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Polki bez zmian w Rankingu FIFA

Reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet w najnowszym rankingu FIFA została sklasyfikowana na 29. miejscu. 

Polki bez zmian w Rankingu FIFA
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Kadra Polski w której występują piłkarki z naszego regionu (Ewelina Kamczyk, Nikol Kaletka, Dżesika Jaszek) nie zmieniła miejsca w porównaniu z poprzednim rankingiem. Prowadzą piłkarki ze Stanów Zjednoczonych przed Niemkami, Holenderkami, Francuzkami i Szwedkami.

Polki na początku października rozegrają mecze towarzyskie z Cyprem (Ajia Napa) i Brazylią (Kielce). Piłkarki z Cypru zajmują 119. miejsce, a Brazylii 11.

 1. USA
 2. Niemcy
 3. Holandia
 4. Francja
 5. Szwecja
 6. Anglia
 7. Kanada
 8. Australia
 9. Korea Północna
 10. Japonia
 11. Brazylia
 12. Norwegia
 13. Hiszpania
 14. Włochy
 15. Dania
 16. Chiny
 17. Islandia
 18. Belgia
 19. Szwajcaria
 20. Korea Połudiowa
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].