Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum z drugim ligowym zwycięstwem [ZDJĘCIA]

W rozegranym w sobotę spotkaniu 8. kolejki IV Ligi Odra Centrum pokonała na wyjeździe LKS Goczałkowice-Zdrój 1:3.

Odra Centrum z drugim ligowym zwycięstwem [ZDJĘCIA]

Sobotnie zwycięstwo wodzisławian było dopiero drugim jakie podopieczni trenera Roberta Tkocza odnieśli w trwających rozgrywkach. Bramki dla zespołu Odry w sobotnim meczu zdobyli Robert Tkocz, Daniel Podbioł i Kacper Skrenik. Odra z bilansem dwóch zwycięstw i sześciu porażek zajmuje w ligowej tabeli 14. lokatę.

Kolejne spotkanie zawodnicy z Wodzisławia Śląśkiego rozegrają już w środę. W meczu Pucharu Polski Podokręgu Rybnik podejmą na własnym boisku trzecioligowy ROW 1964 Rybnik. Natomiast w niedzielę - 6 października również na własnym boisku zmierzą się z liderem rozgrywek IV Ligi - LKS-em Czaniec.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:3

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].