Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

6 goli w 13 minut. Triumf Pstrążnej [ZDJĘCIA]

Różnica pomiędzy LKS-em Pstrążna, a drugą drużyną z Kuźni Raciborskiej była ogromna.

6 goli w 13 minut. Triumf Pstrążnej [ZDJĘCIA]

Piłkarze z Pstrążnej już w trzeciej minucie objęli prowadzenie po golu Dawida Weidemana. Po kwadransie było już 2:0, a do bramki trafił Łukasz Piątek. Z każdą minutą boisko stawało się coraz cięższe i nasiąknięte opadami deszczu. To nie ułatwiało gry żadnej z drużyn. Po przerwie przyjezdni zupełnie opadli z sił i dali się "rozstrzelać" gospodarzom... w ciągu 13 minut stracili 6 goli. LKS Pstrążna wygrał w meczu VII kolejki raciborskiej C klasy aż 8:0. 

LKS Pstrążna - Stal II Kuźnia Raciborska 8:0 (2:0)

Dawid Weideman 3., Łukasz Piątek 15., Łukasz Wystyrk 78., Tomasz Karkoszka 79., 87., Robert Wiedeman 83., Adam Kasparek 89., Michał Biczysko 90.+1.

LKS Pstrążna: Patryk Majchszak - Tomasz Karkoszka, Mariusz Krakowczyk, Michał Biczysko, Adrian Chrząszcz, Kamil Dziwoki, Łukasz Piątek, Szymon Sitko, Dawid Weideman (80. Adam Kasparek), Robert Wiedeman, Łukasz Wystyrk.

Stal II: Krzysztof Musioł (46. Krzysztof Gawron), Marcin Wieczorek, Joachim Czogała (82. Łukasz Zawada), Michał Tumula, Dawid Copija, Mariusz Horoń, Marcin Janik, Jakub Kania, Mateusz Kot, Oskar Mentelski, Arkadiusz Szczypka (82. Adam Bukański)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].