Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Epidemia na Śląsku:

GKS Jastrzębie organizuje dzień otwarty

12.10.2019 12:40 | 3 komentarze | dud

Chcesz zobaczyć, jak wygląda codzienna praca w biurze? Chcesz osobiście porozmawiać z prezesem? Masz uwagi, wątpliwości, pytania lub sugestie, również te krytyczne, dotyczące GKS-u Jastrzębie? Klub serdecznie zaprasza kibiców. 

GKS Jastrzębie organizuje dzień otwarty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub GKS Jastrzębie zaprasza wszystkich chętnych kibiców, obserwatorów, mieszkańców miasta do odwiedzenia biura klubu. Do dyspozycji będą wszyscy pracownicy, którzy na co dzień pracują na rzecz GKS-u Jastrzębie, aby był silnym, stabilnym i ciągle rozwijającym się klubem.

Będzie to pierwsza tego typu inicjatywa w historii klubu, dlatego jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać wszystkich tych, którzy na co dzień, trochę w cieniu, wykonują swoje obowiązki i mierzą się z codziennymi problemami GKS-u Jastrzębie. Poznać, zapytać, porozmawiać na każdy temat związany z działalnością klubu. Być może kibice dołożą swoją cegiełkę do rozwoju GKS-u Jastrzębie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w czwartek, 17 października, w godzinach 9:00 - 10:00 i 15:00 - 16:00. Biura klubu znajdują się w budynku MOSiR przy ul. Harcerskiej 14b na ostatnim piętrze.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl