Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ewelina Kamczyk z kolejnymi bramkami

W sobotę 2 listopada Górnik Łęczna rozegrał zaległe spotkanie 1. kolejki Ekstraligi kobiet z UKS-em SMS Łódź. Dwukrotnie do bramki trafiła Ewelina Kamczyk.

Ewelina Kamczyk z kolejnymi bramkami

Górnik Łęczna, lider ekstraligi kobiet, bez problemu wygrał z szóstą drużyną w tabeli - UKS-em SMS Łódź. W zaległym meczu 1. kolejki strzelanie rozpoczęła pochodząca z Krzyżanowic Ewelina Kamczyk, która bramkarkę z Łodzi pokonała w 17. minucie spotkania. Drugą bramkę Kamczyk dołożyła w 59. minucie gry, a jej Górnik Łęczna wygrał 5:1.

Po 10. kolejkach Ekstraligi kobiet w klasyfikacji strzelczyń prowadzi Ewelina Kamczyk, która na swoim koncie ma już 20 goli. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajmuje inna zawodniczka pochodząca z naszego regionu. Dżesika Jaszek z Cyprzanowa, która na co dzień gra w Czarnych Sosnowiec, w tym sezonie zdobyła 10 bramek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].