Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wysokie zwycięstwo zabrzańskiego klubu

W ostatniej kolejce rundy jesiennej II ligi kobiet KKS Zabrze wygrał z Rolnikiem II Biedrzychowice aż 12:0.

Wysokie zwycięstwo zabrzańskiego klubu

Zabrzanki bardzo szybko wyszły na prowadzenie. Już w 4. minucie gry do bramki rywalek trafiła Angelika Czmok. Niespełna minutę później było 2:0, a na listę strzelczyń wpisała się Wioletta Dziółko. W 27. minucie gry bramkarkę rywalek pokonała Barbara Iwańska. Sześć minut później drugą bramkę dla KKS w tym meczu zdobyła Wioletta Dziółko. Chwilę później na 5:0 podwyższyła Klaudia Świderska. W ostatnich minutach pierwszej części spotkania zabrzanki jeszcze dwa razy znalazły drogę bramki rywalek. Po przerwie, podobnie jak było to w pierwszej połowie, do bramki trafiały tylko zawodniczki KKS-u Zabrze – dwukrotnie na listę strzelczyń spisała się Barbara Iwańska, a po jednym trafieniu dołożyły Katarzyna Ciepła, Laura Englisz i Roksana Fross.

Rundę jesienną KKS Zabrze kończy na 5. miejscu w tabeli II ligi kobiet. W 11 ligowych spotkaniach zabrzanki wygrały sześć razy, raz zremisowały, a czterokrotnie schodziły z boiska bez punktów na koncie.

Rolnik II Biedrzychowice - KKS Zabrze 0:12 (0:7)

Bramki: Angelika Czmok (4., 42.), Wioletta Dziółko (5., 33.), Barbara Iwańska (27., 50., 63.), Klaudia Świderska (36.), Laura Englisz (43., 74.), Katarzyna Ciepła (62.), Roksana Forss (78. k)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].