Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SWD Wodzisław Śląski odpadł z Pucharu Polski [WIDEO]

Piłkarki pierwszoligowego SWD Wodzisław Śląski w trzeciej rundzie Pucharu Polski przegrały z SMS II Łódź.

SWD Wodzisław Śląski odpadł z Pucharu Polski [WIDEO]

Materiał wideo na zlecenie SWD Wodzisław Śląski


W trzeciej rundzie Pucharu Polski SWD Wodzisław Śląski zmierzył się z liderem I ligi (grupa północna) – SMS-em II Łódź. Przyjezdne w pierwszej części spotkania stworzyły sobie wiele sytuacji do pokonania Alicji Bzowskiej, jednak wykorzystały tylko jedną z nich. Piłkarki z Wodzisławia w pierwszej połowie zdobyły bramkę, jednak nie została ona uznana, ponieważ Katja Skupień piłkę do siatki skierowała będąc na pozycji spalonej.

Po przerwie to SMS jako pierwszy trafił do siatki. Kontaktową bramkę dla ekipy z Wodzisławia Roksana Gulec zdobyła w 59. minucie. Dwie minuty później przyjezdne zdobyła trzeciego gola. W 77. minucie na 2:3 strzeliła Katarzyna Kelner. Zespół z Łodzi jeszcze dwukrotnie w tym meczu trafił do bramki SWD, a Alicja Bzowska piłkę z siatki wyciągała w 80. i 84. minucie spotkania. W doliczonym czasie gry Roksana Gulec zdobył trzecią bramkę dla zespołu z Wodzisławia.

Przegrana SWD Wodzisław Śląski z SMS II Łódź sprawiła, że podopieczne Wojciecha Glenca zmagania w Pucharze Polski zakończyły na trzeciej rundzie rozgrywek.

SWD Wodzisław Śląski – SMS II Łódź 3:5 (0:1)

Bramki dla SWD: Roksana Gulec (59., 90.+1), Katarzyna Kelner (77.)

SWD: Alicja Bzowska, Patrycja Wołczyk, Lidia Grzonka, Daria Mandrela, Agnieszka Gałuszka, Monika Jaskółka, Aneta Szymanowska, Wiktoria Błatoń, Daria Kasperska, Katja Skupień, Katarzyna Jaszek. Rezerwowe: Julia Garbocz, Wiktoria marzec, Katarzyna Kelner, Paulina Herzog, Sonia Nierychło, Roksana Gulec
Trener: Wojciech Glenc.

SMS: Oliwia Macała, Katarzyna Kaluża, Weronika Kaczor, Natalia Marczak, Maria Gródka, Oliwia Markowicz, Agnieszka Glinka, Wiktoria Lewandowska, Ewelina Piórkowska, Alicja Sokołowska, Patrycja Świątek. Rezerwowe: Kinga Ptaszek, Anna Rokicka, Nikola Raszkowska, Marta Czartoryska, Marcelina Drej, Nadia Cieślak
Trener: Marzena Salamon.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].