Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezbramkowy remis w Tarnowskich Górach

Po stosunkowo wyrównanym meczu Gwarek Tarnowskie Góry remisuje 0:0 z drużyną rezerw Górnika Zabrze.

Bezbramkowy remis w Tarnowskich Górach

W XVI kolejce spotkań III ligi grupy 3 na obiekcie w Tarnowskich Górach zmierzyły się ze sobą dwie drużyny ze środka tabeli, lokalny Gwarek z rezerwami Górnika Zabrze. Obie drużyny przed meczem dzieliły zaledwie 3 punkty w ligowej tabeli.

Zdecydowanie nie był to mecz, o którym można by powiedzieć, że był wielkim widowiskiem. Spotkanie było wyrównane z kilkoma sytuacjami po obu stronach, ale obie drużyny raziły nieskutecznością.

Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0:0

Gwarek: Wiśniewski - Dyląg, Dzido, Przystalski, Pipia - Cholerzyński, Timochina (77. Jarka), Oziębała (46. Bętkowski), Kuliński, Mazurek - Joachim (82. Kowalczyk).

Górnik II: Loska - Surowiec, Paluszek, Baidoo (46. Bauza), Pawłowski, Kamiński (67. Skiba), Rostkowski (88. Jaksik), Eizenchart, Kobylarczyk, Kulanek,  Zawada (77. Pranica).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].