Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mistrzostwo Śląska dla Leny z Bełsznicy!

Lena Gruca z Bełsznicy, reprezentująca Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso z Jastrzębia Zdroju, zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej Halowych Mistrzostw Śląska Juniorów w skokach przez przeszkody. Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Halowe Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody odbyły się w dniach 22-24 listopada w Zbrosławicach.

Mistrzostwo Śląska dla Leny z Bełsznicy!
Lena Gruca – Mistrzyni Śląska Juniorów

To kolejny sukces młodej bełszniczanki w zawodach jeździeckich. Tym większy, że 12-latka rywalizowała w wyższej kategorii wiekowej, niż wynikałoby z jej wieku (jest juniorem młodszym). Lena rywalizowała na swoim koniu Concord F. W Zbrosławicach startowała w kilku konkurencjach. Zajęła 12. miejsce w zawodach regionalnych (wysokość przeszkód 120 cm), 2. miejsce w I półfinale (wysokość przeszkód 110 cm), 3. miejsce w zawodach regionalnych dwufazowych (wysokość przeszkód 120 cm) i 3-4, miejsce w II półfinale (wysokość przeszkód 115 cm), a także 4. miejsce w dwunawrotowym finale (wysokość przeszkód 115 i 120 cm). Ostatecznie wyniki osiągnięte podczas trzech dni rywalizacji pozwoliły jej zająć 1. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Przypomnijmy, że Lena Gruca osiągnęła niedawno życiowy sukces w skokach przez przeszkody na Międzynarodowych Zawodach w skokach CSI2*, które w dniach 8-10 listopada odbyły się w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. W jednej z konkurencji – Elite Tour Final, wysokość przeszkód 115 cm - Lena zajęła 4. miejsce, będąc najmłodszą zawodniczką w tej konkurencji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].