Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Napastnik GKS Jastrzębie przeszedł do beniaminka ekstraklasy

Napastnik GKS-u Jastrzębie, 26-letni Jakub Wróbel, przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do beniaminka PKO Ekstraklasy ŁKS-u Łódź.

Napastnik GKS Jastrzębie przeszedł do beniaminka ekstraklasy
fot. ŁKS Łódź

Wróbel dołączył do GKS-u Jastrzębie przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2018/2019 z Garbarni Kraków. W zielono-czarno-żółtych barwach wystąpił w sumie w 31 spotkaniach (w tym jedno Pucharu Polski), w których zdobył 12 bramek i zanotował 8 asyst.

W grudniu kibice GKS-u Jastrzębie wygrali Jakuba Wróbla najlepszym zawodnikiem jastrzębskiego zespołu w rundzie jesiennej Fortuna 1 Ligi sezonu 2019/2020. Napastnik został także wybrany do najlepszej jedenastki rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi w głosowaniu na oficjalnym profilu ligi.

Po dwudziestu rozegranych kolejkach ŁKS zajmuje 16. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, tracąc do miejsca gwarantującego utrzymanie siedem punktów.

26-letni atakujący, który jesienią był jednym z najskuteczniejszych zawodników w pierwszej lidze, podpisał z „Rycerzami Wiosny” umowę na dwa lata, czyli do 31 grudnia 2021 roku.


GKS Jastrzębie/ŁKS Łódź

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].