Niedziela, 16 lutego 2020

imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

RSS

Lukas Podolski nie wybiera się do Zabrza

15.01.2020 16:24 | 2 komentarze | kozz

W przerwie zimowej dużo mówiło się o tym, że Lukas Podolski, który deklarował na koniec swojej kariery grę w Górniku Zabrze, w końcu obierze kierunek Polski i zagra dla zabrzańskich kibiców w ekstraklasie. Wiele na to wskazuje, że 35-letni Podolski nie wybierze się w najbliższym czasie do Zabrza, a Japonię zamieni na Malezję. 

Lukas Podolski nie wybiera się do Zabrza
fot. Johor Darul Takzim FC
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mistrz Malezji Johor Darul Takzim FC ogłosił na twitterze, że "Podolski jest w domu" i dołączył ilustracje Podolskiego wizytującego stadion w Johor Bahru. 

Urodzony w Gliwicach były repezentant Niemiec wielokrotnie podkreślał, że swoją karierę piłkarską chce zakończyć w Górniku Zabrze. Wydawało się, że to już ten czas dla 35-letniego Lukasa Podolskiego i po wygaśnięciu kontraktu w japońskim Vissel Kobe, napastnik wybierze zabrzański klub.

Mówiło się, że ewentualnym zagrożeniem dla Górnika, miałoby być przejście Podolskiego do Chicago Fire. Tymczasem wygląda na to, że to nie ekipa "Strażaków", a mistrz Malezji przyjmie do siebie "Poldiego". 

O tym czy rozmowy z mistrzem Malezji potoczą się po myśli Podolskiego dowiemy się niebawem. Póki co nic nie wskazuje na to, że Lukas zagra wiosną w polskiej ekstraklasie.