Niedziela, 16 lutego 2020

imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

RSS

Napinka przed derbami Odry z ROW-em. Czy mecz odbędzie się z udziałem publiczności? [WIDEO]

28.01.2020 20:30 | 12 komentarzy | kozz

[UWAGA MATERIAŁ WIDEO ZAWIERA NIECENZURALNE TREŚCI]

Przez długie lata nie dochodziło do meczu pomiędzy Odrą Wodzisław Śląski i ROW-em 1964 Rybnik. Takie spotkanie odbędzie się pod koniec lutego.

Napinka przed derbami Odry z ROW-em. Czy mecz odbędzie się z udziałem publiczności? [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz Odry Wodzisław Śląski z ROW-em 1964 Rybnik w ramach półfinału Pucharu Polski w Podokręgu Rybnik przekładano już dwukrotnie. Ostatecznie mecz czwartoligowej Odry z trzecioligowym ROW-em ma odbyć się 29 lutego o godzinie 17:00. W sieci pojawiają się filmiki z mobilizacją grup kibicowskich.

- Widziałem filmiki kibicowskie, obserwuje je w internecie, jak widać jest pełna mobilizacja. Myślę, że Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach będzie czuwać nad prawidłową organizacją tego wydarzenia. Odra Wodzisław zapewniała mnie, że jest w stanie przygotować stadion pod imprezę masową. Uważam, że mecz powinien odbyć się z udziałem publiczności, bo to piłkarskie święto dla wielu osób. Za organizację meczu odpowiada Odra, natomiast my jako związek możemy pomóc. Ostateczną decyzję pewnie na tydzień przed poznamy ze strony policji - powiedział prezes piłkarskiego Podokręgu Rybnik, Andrzej Paulus.

Meczowi Odry Wodzisław Śląski z ROW-em 1964 Rybnik raczej nie grozi ponowne przesunięcie, bo gdyby został ponownie przełożony, to może zabraknąć kolejnych terminów na jego rozegranie.

ROW do półfinału dostał się pokonując Odrę Centrum Wodzisław 5:1, natomiast Odra wygrała z rezerwami Decoru Bełk 4:0. Półfinałowy mecz zostanie rozegrany na stadionie przy Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim. W drugiej parze półfinałowej Polonia Łaziska przegrała z Unią Książenice 0:2.


materiały filmowe: PolishFans TV