środa, 8 kwietnia 2020

imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława

RSS

Piłkarskie sparingi – sprawdź wyniki z 14/16.02.2020

16.02.2020 20:03 | 1 komentarz | (ak)

Do inauguracji wiosennej batalii o ligowe punkty zostało jeszcze trochę czasu, dlatego większość drużyn korzysta z możliwości rozgrywania sparingów. Rezultaty nie zawsze są miarodajne, ponieważ każdy okres przygotowawczy rządzi się swoimi prawami. Sprawdź wyniki 51 ostatnich spotkań.

Piłkarskie sparingi – sprawdź wyniki z 14/16.02.2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • GKS 1962 Jastrzębie – RKS Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik – LKS Unia Książenice 2:1 (1:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik – MFK Frýdek-Místek 6:2 (2:0)
  • KS Ruch Radzionków – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:1 (0:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – GKS Piast Gliwice II 4:5 (2:2)
  • KS Decor Bełk – TS Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 (1:1)
  • MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – KS Polonia Marklowice 3:6 (3:1)
  • MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – KS Unia Turza Śląska 0:6 (0:2)
  • KS Naprzód Borucin – KS Polonia Głubczyce 2:6 (1:1)
  • LKS Krzyżanowice – LKS Silesia Lubomia 3:2 (1:1)
  • LKS Forteca Świerklany – KS Slavia Ruda Śląska 2:1 (1:1)
  • LKS Tworków – LKS Zameczek Czernica 4:3 (1:1)
  • LKS Studzionka – LKS 1908 Nędza 1:5 (0:1)
  • GKS Pierwszy Chwałowice – KS Unia Racibórz 4:5 (1:4)
  • KS Czarni Gorzyce – MKS 32 Radziejów-Popielów 3:1 (0:1)
  • KS Płomień Połomia – LKS Gwiazda Skrzyszów 6:1 (2:0)
  • LKS Polonia Łaziska – GKS Naprzód 23 Rydułtowy 3:2 (2:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik II – KS Szczerbice 7:4 (5:2)
  • KS Rymer Rybnik – LKS Naprzód Czyżowice 1:7 (0:3)
  • KS 1905 Krzanowice – LKS Raszczyce 2:0 (1:0)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – KS 25 Kokoszyce 3:3 (1:0)
  • LKS Płomień Kobyla – KS ROW 1964 Rybnik (M)* 2:2 (0:0)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Studzienna 5:3 (4:0)
  • LKS Buk Rudy – LKS Sokół Łany Wielkie 5:2 (2:2)
  • KS Przyszłość Rogów – Odra Wodzisław Śląski II 2:3 (0:3)
  • LKS Pawłów – FC Pilszcz 3:3 (1:1)
  • LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Zgoda Zawada Książęca 3:0 (1:0)
  • KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS 07 Markowice 5:2 (2:2)
  • KS Górnik Radlin – KS Kornowac 5:3 (2:0)
  • MKS Żory – LKS Czarni Nowa Wieś 3:4 (1:1)
  • TKKF Zuch Orzepowice – LKS Orzeł Jankowice 5:5 (3:2)
  • KS Polonia Niewiadom – KS Wicher Wilchwy 1:1 (0:0)
  • LKS Borowik Szczejkowice – SKF Rowień 0:2 (0:2)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – LKS Naprzód 46 Zawada 2:1 (0:1)
  • KS Górnik Boguszowice – LKS Rój 12:0 (6:0)
  • LKS Jedność Jejkowice – KS Sygnały Gotartowice 0:1 (0:0)
  • KS Decor Bełk II – LZS Odrzanka Dziergowice 5:3 (3:0)
  • LKS Brzezie – LKS Wypoczynek Buków 9:1 (4:1)
  • LKS Buk Rudy II – LKS Lyski 2:7 (1:1)
  • LKS Grzegorzowice – LKS Ocice Racibórz 4:3 (2:2)
  • LKS Naprzód 37 Krzyżkowice – KS Inter Krostoszowice 2:1 (1:1)
  • LKS Górki Śląskie – LKS Zwonowice 5:3 (3:3)
  • LKS Strzelec Rzuchów – LKS Pstrążna 1:6 (0:2)
  • KS Kleszczów – KS Pietraszyn 7:3 (2:2)
  • LKS Dąb Dębieńsko – LKS Victoria Pilchowice 2:5 (2:1)
  • LKS Olza Godów – LKS Strażak Pielgrzymowice 4:3 (2:0)
  • KP Kamień – LKS Naprzód Żernica 5:3 (1:2)
  • KS Olszynka Olza – LKS Skrbeńsko 3:2 (1:2)
  • LKS Żar Szeroka – LKS Kończyce Małe 2:3 (0:2)
  • LKS Forteca Świerklany II – KS Wicher Wilchwy II 4:1 (1:1)
  • MKS Żory (M)* – LKS Granica Ruptawa II 1:7 (1:2)

(M)* – drużyny młodzieżowe