Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zagrali dla Mateusza. Wojnowice wygrały z Grzegorzowicami [ZDJĘCIA]

W niedzielę 8 marca LKS Wojnowice rozegrał mecz kontrolny z LKS-em Grzegorzowice.

Zagrali dla Mateusza. Wojnowice wygrały z Grzegorzowicami [ZDJĘCIA]

W niedzielnym meczu sparingowym zmierzyły się ze sobą C-klasowy LKS Wojnowice z grającym w B-klasie LKS Grzegorzowice. W starciu z wyżej notowanym rywalem LKS Wojnowice szybko wyszedł na prowadzenie. Po niespełna 30 minutach gry było 2:0 dla gospodarzy. Przed przerwą przyjezdni zdobyli kontaktowego gola, a zespół z Wojnowic zapisał na swoim koncie trzecią bramkę. Po zmianie stron bramkarz z Grzegorzowic musiał wyciągać piłkę z siatki po bramkach Adriana Sałaciaka i Rafała Wójcika. LKS Grzegorzowice, podobnie jak było to w pierwszej części meczu, tylko raz znalazł drogę do bramki rywali. Spotkanie zakończyło się wygraną LKS-u Wojnowice 5:2.

Przed meczem oba zespoły stanęły do pamiątkowego zdjęcia, które zostało przesłane kapitanowi gospodarzy. Zawodnicy z Wojnowic i Grzegorzowic trzymali w dłoniach transparent z napisem „Gramy dla Ciebie Mateusz! Wracaj szybko do zdrowia!”.

LKS Wojnowice – LKS Grzegorzowice 5:2 (3:1)

Bramki: zawodnik testowany x2, Damian Kleta, Adrian Sałaciak, Rafał Wójcik – Adam Jurecki, Marek Jasny

Wojnowice: Zawieja, Cimała, Halfar, Kleta, Wójcik, Zwierzyna, zawodnik testowany, Marcinek, Wolnik, A. Sałaciak, K. Sałaciak oraz Lazar

Grzegorzowice: Jasny, Młot, Kiszka, Parys, Marcinkowski, M. Jurecki, Depta,W. Jurecki, M. Jasny, Karczewski, Król oraz A. Jurecki, Bulla, Twaróg

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].