Wtorek, 4 sierpnia 2020

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Tak prezentuje się terminarz rybnickiej okręgówki

10.07.2020 09:58 | 1 komentarz | kozz

Okręgówka rybnicko-raciborska w tym sezonie została podzielona na dwie podgrupy - raciborską i rybnicką. Poniżej prezentujemy terminarz podgrupy rybnickiej. 

Tak prezentuje się terminarz rybnickiej okręgówki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kto jest faworytem rybnickiej okręgówki?

Kolejka nr 1

  • 2020-08-01/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-08-01/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-08-01/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-08-01/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-08-01/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS RYMER RYBNIK

Kolejka nr 2

  • 2020-08-08/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-08-08/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-08-08/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-08-08/17:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-08-08/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKS CZERWIONKA

Kolejka nr 3

  • 2020-08-12/17:30 MKS CZERWIONKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-08-12/17:30 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-08-12/17:30 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-08-12/17:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-08-12/17:30 KS RYMER RYBNIK - KS POLONIA MARKLOWICE

Kolejka nr 4

  • 2020-08-15/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-08-15/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-08-15/17:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-08-15/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-08-15/17:00 MKS CZERWIONKA - LKS POLONIA ŁAZISKA

Kolejka nr 5

  • 2020-08-22/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-08-22/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - MKS CZERWIONKA
  • 2020-08-22/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-08-22/17:00 KS RYMER RYBNIK - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-08-22/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW

Kolejka nr 6

  • 2020-08-29/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-08-29/17:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-08-29/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-08-29/17:00 MKS CZERWIONKA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-08-29/17:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS GRANICA RUPTAWA

Kolejka nr 7

  • 2020-09-05/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-09-05/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-09-05/16:00 KS RYMER RYBNIK - MKS CZERWIONKA
  • 2020-09-05/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-09-05/16:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW

Kolejka nr 8

  • 2020-09-12/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-09-12/16:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-09-12/16:00 MKS CZERWIONKA - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-09-12/16:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-09-12/16:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA

Kolejka nr 9

  • 2020-09-19/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-09-19/16:00 KS RYMER RYBNIK - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-09-19/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-09-19/16:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MKS CZERWIONKA
  • 2020-09-19/16:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - LKS FORTECA ŚWIERKLANY

Kolejka nr 10

  • 2020-09-26/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-09-26/16:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - MKS CZERWIONKA
  • 2020-09-26/16:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-09-26/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-09-26/16:00 KS RYMER RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA

Kolejka nr 11

  • 2020-10-03/15:00 KS RYMER RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-10-03/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-10-03/15:00 LKS GRANICA RUPTAWA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-10-03/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-10-03/15:00 MKS CZERWIONKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY

Kolejka nr 12

  • 2020-10-10/15:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKS CZERWIONKA
  • 2020-10-10/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-10-10/15:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-10-10/15:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-10-10/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE - KS RYMER RYBNIK

Kolejka nr 13

  • 2020-10-17/15:00 KS POLONIA MARKLOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-10-17/15:00 KS RYMER RYBNIK - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-10-17/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-10-17/15:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-10-17/15:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - MKS CZERWIONKA

Kolejka nr 14

  • 2020-10-24/15:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-10-24/15:00 MKS CZERWIONKA - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-10-24/15:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-10-24/15:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-10-24/15:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS POLONIA MARKLOWICE

Kolejka nr 15

  • 2020-10-31/14:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-10-31/14:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
  • 2020-10-31/14:00 KS RYMER RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-10-31/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MKS CZERWIONKA
  • 2020-10-31/14:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS POLONIA ŁAZISKA

Kolejka nr 16

  • 2020-11-07/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA
  • 2020-11-07/14:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-11-07/14:00 MKS CZERWIONKA - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-11-07/14:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-11-07/14:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW

Kolejka nr 17

  • 2020-11-14/13:30 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
  • 2020-11-14/13:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS FORTECA ŚWIERKLANY
  • 2020-11-14/13:30 KS POLONIA MARKLOWICE - MKS CZERWIONKA
  • 2020-11-14/13:30 KS RYMER RYBNIK - LKS POLONIA ŁAZISKA
  • 2020-11-14/13:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GRANICA RUPTAWA

Kolejka nr 18

  • 2020-11-21/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
  • 2020-11-21/13:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS RYMER RYBNIK
  • 2020-11-21/13:00 LKS POLONIA ŁAZISKA - KS POLONIA MARKLOWICE
  • 2020-11-21/13:00 MKS CZERWIONKA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW
  • 2020-11-21/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW