Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rudziniec gospodarzem finałów Otwartych Mistrzostw Śląska

Pandemia koronawirusa w znacznym stopniu zatrzymała świat sportu, w którym w ostatnim czasie dzieje się niewiele. Restrykcje z nią związane nie przeszkodziły jednak w organizacji cyklu V Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej, których finałowy turniej odbędzie się w Rudzińcu.

Rudziniec gospodarzem finałów Otwartych Mistrzostw Śląska
fot. KS Rudziniec
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Mimo pandemii koronawirusa 11 czerwca rozpoczął się organizowany przez Śląski Związek Piłki Siatkowej cykl V Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej. W tegorocznym cyklu znalazło się łącznie 21 turniejów, które rozgrywane są w trzech kategoriach. Mężczyźni o rankingowe punkty uprawniające do walki w finałowym turnieju V Otwartych Mistrzostw Śląska walczyć będą w ośmiu turniejach. Dziewięć turniejów to z kolei zmagania w kategorii mikstów, a cztery pozostałe turnieje to turnieje w kategorii kobiet.

Gospodarzem finałowego turnieju V Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej, który odbędzie się w dniach 15-16 sierpnia będzie Rudziniec. W organizowanych przez KS Rudziniec i Gminę Rudziniec finałach oprócz medali i nagród rzeczowych i finansowych uczestnicy powalczą o Puchar Członka Zarządu Urzędu Marszałkowskiego - Pani Izabeli Domagały. Podobnie jak w latach ubiegłych siedem najlepszych par z rankingu w każdej z kategorii uzyska możliwość gry w turnieju finałowym. Ósmym uczestnikiem będzie para, która otrzyma od organizatora dziką kartę.

Turnieje finałowe, które odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2020 roku nie będą jedynymi plażowymi zmaganiami w Rudzińcu w tym roku. Dwa tygodnie wcześniej - 1 i 2 sierpnia 2020 roku KS Rudziniec wspólnie z Gminą Rudziniec zorganizuje w ramach cyklu V Otwartych Mistrzostw Śląska turnieje o Puchar Starosty Gliwickiego. Zmagania toczyć się będą w kategorii mężczyzn i mikstów.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].