Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 1)

03.09.2020 11:27 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły naszego regionu w letnim okienku transferowym dokonały wielu zmian kadrowych. Na początku informujemy o „przetasowaniach” w drużynach z wyższych klas rozgrywkowych.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (część 1)
Raciborski piłkarz Łukasz Zejdler - obecnie piłkarz GKS-u Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

GKS 1962 Jastrzębie

Przybyli: Łukasz Zejdler (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn), Daniel Rumin (Skra Częstochowa), Daniel Feruga i Michał Rutkowski (Bytovia Bytów), Kryspin Szcześniak (Pogoń Szczecin).

Ubyli: Petr Galuška (MFK Karviná), Daniel Tront (Miedź Legnica), Dawid Gojny (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Jaroszek (Gieksa Katowice), Kamil Szymura i Łukasz Norkowski (GKS Tychy), Kamil Adamek i Daniel Liszka (Wigry Suwałki), Jakub Wróbel (Płomień Połomia).


III liga

KS ROW 1964 Rybnik

Przybyli: Marcel Vasil (MFK Karviná), Daniel Jona (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Łukasz Krakowczyk (Piast Gliwice II), Filip Kukuła (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Zapała i Przemysław Szkatuła (Pniówek Pawłowice), Bartosz Kunat (Unia Książenice), Dawid Plizga (Unia Racibórz), Radosław Dzierbicki (Raków Częstochowa II), Paweł Mandrysz (szuka klubu).

GKS Pniówek 74 Pawłowice

Przybyli: Patryk Zapała i Przemysław Szkatuła (ROW Rybnik), Krzysztof Bodziony (Cukrownik Chybie), Mateusz Pańkowski (GKS Tychy II), Dawid Wiciński (Stadion Śląski Chorzów – z drużyny juniorów).

Ubyli: Jakub Świerczek (Czechowice-Dziedzice), Karol Goik (kontuzja), Łukasz Dzida (studia), Tomasz Dzida (szuka klubu).


IV liga

Odra Wodzisław Śląski

Przybyli: Adrian Tabala (SD Borja – Hiszpania), Paweł Zdunek (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Piotr Górnicki (Polonia Marklowice), Kamil Kuszka (Naprzód Zawada), Arkadiusz Woś (GKS Tychy – z drużyny juniorów), Maciej Kłosek (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Tomasz Tomasik (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Kamil Chatys (Zagłębie Sosnowiec – z drużyny juniorów), Dariusz Łucki (Polonia Bytom – z drużyny juniorów), Szymon Szydłowski (Stadion Śląski Chorzów – z drużyny juniorów), Piotr Zieliński (wznowił treningi).

Ubyli: Bartosz Pikul (SFC Opava), Sławomir Musiolik (Unia Turza Śląska), Piotr Dudzik (Unia Książenice), Igor Wojtala (Silesia Lubomia), Robert Majeranowski (Gwarek Ornontowice), Filip Franiczek (Odra Nieboczowy), Mateusz Kasprzyk (Huragan Morąg), Artur Grzechynka (Huragan Waksmund), Łukasz Kamiński (kontuzja), Michał Rycka i Kacper Malinowski (szukają klubu).

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Przybyli: Wojciech Wikar (Raków Częstochowa II), Aleksander Barteczko (Wilki Wilcza), Bartosz Kuc (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Szymon Kalisz (Ruch Chorzów – z drużyny juniorów), Dawid Wrzosek (ROW Rybnik – z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Jona (ROW Rybnik), Mateusz Danieluk (Polonia Nysa), Bartłomiej Lorenc (Unia Książenice), Paweł Zdunek (Odra Wodzisław Śląski), Beniamin Jastrzębowski i Tomasz Zieliński (Naprzód Borucin), Dawid Buczek (Czarni Gorzyce), Mateusz Mandrysz (Silesia Lubomia), Dariusz Odon (Rymer Rybnik), Kacper Skrenik, Damian Gorzawski i Dawid Brodawka (kontuzje).

KS Unia Turza Śląska

Przybyli: Marek Hanzel (trener), Sławomir Musiolik (Odra Wodzisław Śląski), Michał Mazur (Tworków), Maciej Gaszka (Krzyżanowice), Szymon Kunina (Jastrzębie – z drużyny juniorów), Jakub Kucza, Cezary Chojka i Grzegorz Buczek (z drużyny rezerw).

Ubyli: Rajmund Zborowski (trener), Kamil Brzoska (Raszczyce), Jakub Malinowski (studia), Gabriel Szkatuła i Jan Chlebik (nie wznowili treningów).

LKS Unia Książenice

Przybyli: Bartosz Kunat (ROW Rybnik), Piotr Dudzik (Odra Wodzisław Śląski), Bartłomiej Lorenc (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Paweł Ziaja (Dąb Gaszowice), Piotr Bysiec (Czerwionka), Grzegorz Pilny i Mateusz Morawa (ROW Rybnik II).

Ubyli: Jacek Drapacz (Decor Bełk), Marek Malcher i Łukasz Michalski (Radziejów-Popielów), Jakub Makselon (kontuzja), Roland Buchała (zakończył grę).

KS Decor Bełk

Przybyli: Jacek Drapacz (Unia Książenice), Bartosz Smyla (Polonia Łaziska Górne), Bartosz Sekuła (Kuźnia Ustroń), Jakub Szczęch (Naprzód Czyżowice), Damian Piekiełko (APN Knurów), Dominik Jakubowski (Górnik Zabrze – z drużyny juniorów), Rafał Warzecha (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Witek (Kluczbork), Szymon Zielonka (Rozwój Katowice), Jakub Pawlik (Przemsza Siewierz), Tobiasz Wodecki (Krzyżanowice), Andrzej Niewiedział (do drużyny rezerw).