Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Sarki już strzela dla nowego klubu

07.09.2020 11:00 | 3 komentarze | kozz

Być może brak tego zawodnika przyczynił się do zaskakującej porażki Odry Wodzisław w Landeku ze Spójnią. Emmanuel Sarki, który został wypożczony do partnerskiego klubu Odry - Huraganu Waksmund strzelił gola w wygranym meczu z Granitem Czarna Góra (5:2).

Sarki już strzela dla nowego klubu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Emmanuel Sarki udał się na wypożyczenie do Huraganu grającego w podhalańskiej okręgówce, bowiem w drużynie Odry ze względów na ograniczenia obcokrajowców w składzie, nie było dla niego miejsca, a jeśli występowałby na boisku to nie tyle czasu ile oczekiwałby sam piłkarz. 32-latek z bogatą przeszłością w polskiej Ekstraklasie został zatem wypożyczony do zaprzyjaźnionego z Odrą klubu Huraganu Waksmund.

W swoim debiucie Sarki strzelił gola wyrównującego na 1:1 w 46. minucie spotkania. Jego nowa drużyna wygrała 5:2, a Sarki był bardzo aktywnym zawodnikiem. Trener Odry, Adam Burek przyznał przed meczem ze Spójnią, że forma Sarkiego rosła z tygodnia na tydzień. Być może z nim w składzie Odra zaprezentowałaby się lepiej w meczu przegranym 0:3 ze Spójnią Landek. 

Haitańczyk nigeryjskiego pochodzenia ma wrócić do Odry Wodzisław na wiosnę 2021 roku.