Czwartek, 24 września 2020

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

13.09.2020 13:38 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki drużyn młodzieżowych są doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z innymi zespołami. Rywalizacja bieżącego sezonu dopiero nabiera właściwego rytmu, dlatego rezultaty niektórych spotkań mogą nieco zaskakiwać. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki III kolejki (12/13.09.2020)

  • Krzyżanowice – Gołkowice 5:1 (2:1)
  • Jejkowice – Kamień 11:0 (5:0)
  • Unia Racibórz – Czerwionka 5:3 (2:2)
  • Rymer Rybnik – Forteca Świerklany 1:5 (0:2)
  • Mszana – Jankowice 1:3 (0:0)
  • Radlin – Baranowice 4:0 (2:0)
  • Wilchwy – Orzepowice 3:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu I kolejki (09.09.2020)

  • Rymer Rybnik – Baranowice 1:2 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Racibórz3939:5
2.Jejkowice3919:1
3.Wilchwy3915:4
4.Krzyżanowice3710:3
5.Forteca Świerklany3615:6
6.Radlin3611:6
7.Jankowice345:10
8.Czerwionka3313:10
9.Orzepowice333:8
10.Mszana336:13
11.Baranowice334:14
12.Gołkowice303:11
13.Rymer Rybnik302:13
14.Kamień301:42

Zapowiedź IV kolejki (19/20.09.2020)

Krzyżanowice – Wilchwy (sb 10:00), Gołkowice – Kamień (sb 13:00), Czerwionka – Radlin (nd 10:00), Baranowice – Jejkowice (nd 10:00), Orzepowice – Mszana (nd 10:00), Jankowice – Rymer Rybnik (nd 10:00), Forteca Świerklany – Unia Racibórz (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki II kolejki (13/16.09.2020)

  • Grabownia-Golejów – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:9 (0:6)
  • Champions Rybnik – Kleszczów (śr 17:00)
  • Odra Wodzisław Śląski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław2620:0
2.Odra Wodzisław Śląski134:2
3.Champions Rybnik000:0
4.Grabownia-Golejów202:13
5.Kleszczów100:11

Zapowiedź III kolejki (19/20.09.2020)

Odra Wodzisław Śląski – Champions Rybnik (sb 10:00), Kleszczów – Grabownia-Golejów (nd 9:30), Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki III kolejki (13.09.2020)

  • Borucin – Rogów 7:3 (4:1)
  • Krzanowice – Rudy 8:1 (1:0)
  • Gmina Lubomia – Studzienna 1:7 (1:3)
  • Ocice Racibórz – Pietrowice Wielkie 5:5 (2:2)

Wyniki II kolejki (09.09.2020)

  • Rudy – Ocice Racibórz 6:1 (5:0)
  • Rogów – Gmina Lubomia 4:1 (1:1)
  • Studzienna – Krzanowice 2:6 (0:3)
  • Pietrowice Wielkie – Borucin 5:2 (3:0)

Uwaga! Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wynik meczu: Rudy – Pietrowice Wielkie 0:2, jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gospodarzy.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice3614:6
2.Studzienna3614:7
3.Rogów3610:8
4.Rudy3610:9
5.Borucin3413:12
6.Pietrowice Wielkie3410:10
7.Gmina Lubomia316:15
8.Ocice Racibórz316:16

Zapowiedź IV kolejki (19/20.09.2020)

Rudy – Gmina Lubomia (sb 10:00), Studzienna – Borucin (nd 10:00), Pietrowice Wielkie – Rogów (nd 11:00), Ocice Racibórz – Krzanowice (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (13.09.2020)

  • Rój – Szczerbice 2:2 (1:0)
  • Rymer Rybnik – Połomia 6:0 (0:0)
  • Winners Gołkowice – Ochojec 24:0 (12:0)
  • Świerklany – Żory 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

Wyniki II kolejki (09.09.2020)

  • Połomia – Rój 5:3 (4:2)
  • Szczerbice – Świerklany 2:0 (1:0)
  • Ochojec – Rymer Rybnik 0:9 (0:5)
  • Żory – Winners Gołkowice 2:8 (0:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Winners Gołkowice3938:2
2.Rymer Rybnik3926:1
3.Połomia3613:9
4.Świerklany345:4
5.Szczerbice344:8
6.Rój327:9
7.Żory303:22
8.Ochojec300:41

Zapowiedź IV kolejki (19/20.09.2020)

Połomia – Szczerbice (sb 10:00), Ochojec – Świerklany (sb 10:00), Rymer Rybnik – Winners Gołkowice (nd 10:00), Żory – Rój (nd 16:30).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (12/13.09.2020)

  • Zawada – Kuźnia Raciborska 6:1 (3:1)
  • Nędza – Czernica 4:5 (2:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czernica2614:4
2.Nędza2317:5
3.Zawada236:14
4.Kuźnia Raciborska201:15

Zapowiedź III kolejki (19/20.09.2020)

Czernica – Zawada (sb 11:00), Kuźnia Raciborska – Nędza (nd 11:00).