Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

04.10.2020 16:12 | 0 komentarzy | (ak)

Zdobywanie nowych doświadczeń w rywalizacji o mistrzowskie punkty jest niezwykle ważne dla młodych piłkarzy. W ostatnich meczach padło mnóstwo ciekawych rezultatów, które wygranym dały dużo radości, a pokonanym motywację do solidniejszej pracy treningowej. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki VI kolejki (03/04.10.2020)

  • Gołkowice – Baranowice 1:1 (1:1)
  • Jankowice – Radlin 1:3 (1:3)
  • Wilchwy – Mszana 1:3 (1:1)
  • Czerwionka – Kamień 9:1 (3:1)
  • Krzyżanowice – Rymer Rybnik 4:0 (1:0)
  • Forteca Świerklany – Jejkowice 0:2 (0:1)
  • Orzepowice – Unia Racibórz 0:8 (0:8) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice61628:5
2.Unia Racibórz61562:7
3.Wilchwy61527:9
4.Krzyżanowice61319:8
5.Czerwionka61034:19
6.Forteca Świerklany61020:11
7.Radlin61022:19
8.Baranowice6711:19
9.Jankowice6710:30
10.Mszana6611:18
11.Orzepowice665:21
12.Gołkowice648:21
13.Rymer Rybnik639:22
14.Kamień603:60

Zapowiedź VII kolejki (10/11.10.2020)

Radlin – Orzepowice (sb 10:00), Unia Racibórz – Krzyżanowice (nd 10:00), Rymer Rybnik – Wilchwy (nd 10:00), Jejkowice – Jankowice (nd 10:00), Mszana – Gołkowice (nd 10:00), Kamień – Forteca Świerklany (nd 10:00), Baranowice – Czerwionka (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki V kolejki (04.10.2020)

  • Kleszczów – Odra Wodzisław Śląski 1:11 (0:4)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Champions Rybnik 8:2 (3:1)
  • Grabownia-Golejów – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław3928:2
2.Odra Wodzisław Śląski3920:6
3.Kleszczów4611:27
4.Champions Rybnik4316:18
5.Grabownia-Golejów403:25

Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (06.10.2020)

Odra Wodzisław Śląski – Odra Centrum Wodzisław Śląski (wt 16:00).

Zapowiedź VI kolejki (11.10.2020)

Kleszczów – Odra Centrum Wodzisław Śląski (nd 9:30), Grabownia-Golejów – Odra Wodzisław Śląski (nd 10:00), Champions Rybnik – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (03/04.10.2020)

  • Rudy – Rogów 6:0 (0:0)
  • Ocice Racibórz – Borucin 8:5 (4:0)
  • Pietrowice Wielkie – Studzienna 1:0 (0:0)
  • Krzanowice – Gmina Lubomia 5:1 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice61527:11
2.Pietrowice Wielkie61212:9
3.Rudy51020:12
4.Studzienna6917:11
5.Rogów6913:16
6.Ocice Racibórz6615:26
7.Borucin5418:23
8.Gmina Lubomia6214:28

Zapowiedź VII kolejki (10/11.10.2020)

Gmina Lubomia – Pietrowice Wielkie (sb 11:00), Studzienna – Rudy (nd 10:00), Rogów – Ocice Racibórz (nd 11:00), Borucin – Krzanowice (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (03/04.10.2020)

  • Żory – Ochojec 11:1 (3:1)
  • Rój – Winners Gołkowice 0:10 (0:3)
  • Szczerbice – Rymer Rybnik 3:1 (2:0)
  • Świerklany – Połomia 1:5 (1:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Winners Gołkowice72171:5
2.Połomia71328:15
3.Rymer Rybnik71245:12
4.Szczerbice71111:14
5.Żory7929:35
6.Świerklany7711:29
7.Rój757:42
8.Ochojec7310:60

Zapowiedź VIII kolejki (10/11.10.2020)

Połomia – Ochojec (sb 10:00), Rój – Świerklany (sb 12:00), Szczerbice – Winners Gołkowice (nd 10:00), Żory – Rymer Rybnik (nd 14:30).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (03/04.10.2020)

  • Czernica – Nędza 3:3 (3:2)
  • Kuźnia Raciborska – Zawada 4:3 (3:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza51042:15
2.Czernica41024:7
3.Zawada5316:33
4.Kuźnia Raciborska435:32

Zapowiedź VI kolejki (10/11.10.2020)

Nędza – Kuźnia Raciborska (sb 11:00), Zawada – Czernica (nd 11:00).