środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

18.10.2020 18:10 | 0 komentarzy | (ak)

Obfite opady deszczu mocno nasączyły murawy wielu boisk i dlatego dużo spotkań drużyn młodzieżowych zostało przełożonych na inne terminy. Zespoły, które mimo bardzo trudnych warunków rozegrały swoje mecze zasługują na szczególne słowa uznania i pochwały. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (17/18.10.2020)

  • Gołkowice – Czerwionka 2:6 (0:3)
  • Jankowice – Kamień 5:2 (3:1)
  • Krzyżanowice – Radlin 2:1 (2:0)
  • Wilchwy – Unia Racibórz 3:1 (2:1)
  • Forteca Świerklany – Baranowice 8:0 (5:0)
  • Orzepowice – Jejkowice 1:8 (1:2)
  • Mszana – Rymer Rybnik (mecz przełożony na 31.10.2020, sb 10:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice82240:6
2.Wilchwy82133:10
3.Unia Racibórz81866:10
4.Czerwionka81646:23
5.Forteca Świerklany81629:11
6.Krzyżanowice81621:12
7.Radlin81334:23
8.Jankowice81015:36
9.Mszana7912:18
10.Baranowice8713:33
11.Orzepowice868:40
12.Gołkowice8410:28
13.Rymer Rybnik739:25
14.Kamień805:66

Zapowiedź IX kolejki (25.10.2020)

Rymer Rybnik – Gołkowice (nd 10:00), Unia Racibórz – Mszana (nd 10:00), Radlin – Wilchwy (nd 10:00), Kamień – Orzepowice (nd 10:00), Baranowice – Jankowice (nd 10:00), Czerwionka – Forteca Świerklany (nd 10:00), Jejkowice – Krzyżanowice (nd 14:00).


Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Mecze VII kolejki (21.10.2020)

  • Kleszczów – Champions Rybnik (śr 16:15)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Grabownia-Golejów (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 10:30)
  • Odra Wodzisław Śląski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski51528:8
2.Odra Centrum Wodzisław51239:5
3.Kleszczów5611:38
4.Champions Rybnik4316:18
5.Grabownia-Golejów505:30

Zapowiedź VIII kolejki (25.10.2020)

Grabownia-Golejów – Kleszczów (nd 10:00), Champions Rybnik – Odra Wodzisław Śląski (nd 10:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wynik VIII kolejki (18.10.2020)

  • Borucin – Gmina Lubomia 3:5 (3:3)
  • Studzienna – Ocice Racibórz (mecz przełożony na 22.11.2020, nd 10:00)
  • Rogów – Krzanowice (mecz przełożony na 22.11.2020, nd 11:00)
  • Pietrowice Wielkie – Rudy (mecz przełożony na 22.11.2020, nd 11:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice71839:13
2.Pietrowice Wielkie71516:9
3.Rudy61324:13
4.Studzienna7919:17
5.Ocice Racibórz7924:26
6.Rogów7913:25
7.Gmina Lubomia8519:35
8.Borucin7425:41

Zapowiedź IX kolejki (25.10.2020)

Krzanowice – Studzienna (nd 11:00), Borucin – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Gmina Lubomia – Rogów (nd 11:00), Ocice Racibórz – Rudy (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IX kolejki (17.10.2020)

  • Świerklany – Szczerbice 1:3 (1:1)
  • Winners Gołkowice – Żory 10:2 (5:1)
  • Rymer Rybnik – Ochojec (mecz przełożony na 31.10.2020, sb 10:00)
  • Rój – Połomia (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Winners Gołkowice92582:8
2.Połomia81637:16
3.Szczerbice91515:16
4.Rymer Rybnik81347:14
5.Żory91033:47
6.Świerklany8712:32
7.Rój757:42
8.Ochojec8311:69

Zapowiedź X kolejki (24/25.10.2020)

Ochojec – Winners Gołkowice (sb 10:00), Połomia – Rymer Rybnik (sb 10:00), Szczerbice – Rój (nd 10:00), Żory – Świerklany (nd 12:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wynik VII kolejki (18.10.2020)

  • Kuźnia Raciborska – Czernica 1:2 (1:2)
  • Zawada – Nędza (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czernica61635:8
2.Nędza61351:17
3.Zawada6316:42
4.Kuźnia Raciborska638:43

Zapowiedź VIII kolejki (25.10.2020)

Nędza – Czernica (nd 11:00), Zawada – Kuźnia Raciborska (nd 11:00).