środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

18.10.2020 20:27 | 0 komentarzy | (ak)

Grząskie boiska i COVID-19 były w czasie minionego weekendu głównymi rywalami wielu drużyn piłkarskich. Niestety, ale spełnił się „zły” scenariusz i mnóstwo spotkań zostało odwołanych. Zespoły, które zaliczyły swoje mecze, długo zapamiętają trudne warunki do gry. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IX kolejki (16/18.10.2020)

  • Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)
  • Odra Opole – Radomiak Radom 1:1 (1:0)
  • GKS Tychy – Chrobry Głogów 4:0 (2:0)
  • Górnik Łęczna – Widzew Łódź 0:0
  • Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 1:1 (0:1)
  • Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów 0:0
  • ŁKS Łódź – Korona Kielce (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź82220:4
2.Termalica Nieciecza82114:3
3.Odra Opole9209:6
4.Arka Gdynia81513:5
5.Górnik Łęczna61410:2
6.GKS Tychy81411:6
7.Miedź Legnica91314:11
8.Puszcza Niepołomice7118:8
9.Widzew Łódź9117:12
10.Radomiak Radom71011:10
11.Stomil Olsztyn9107:9
12.Chrobry Głogów899:12
13.Korona Kielce896:11
14.Zagłębie Sosnowiec878:7
15.GKS Bełchatów*974:10
16.Resovia Rzeszów846:14
17.GKS Jastrzębie814:15
18.Sandecja Nowy Sącz915:21

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź zaległych meczów III, IV i VIII kolejki (21.10.2020)

Górnik Łęczna – Arka Gdynia (śr 17:40), Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice (śr 18:00), Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza (śr 18:00).

Zapowiedź X kolejki (23/25.10.2020)

Widzew Łódź – GKS Bełchatów (pt 17:40), Resovia Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (pt 19:05), Korona Kielce – Stomil Olsztyn (sb 12:40), GKS Tychy – GKS Jastrzębie (sb 17:00), Radomiak Radom – ŁKS Łódź (sb 18:00), Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (nd 12:40), Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza (nd 12:40), Chrobry Głogów – Odra Opole (nd 16:00), Górnik Łęczna – Miedź Legnica (nd 16:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (17/18.10.2020)

  • Warta Gorzów – ROW Rybnik 0:0
  • Pniówek Pawłowice – Foto Higiena Błyskawica Gać 3:0 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Polonia Bytom 2:0 (1:0)
  • LKS Goczałkowice – Miedź Legnica II 1:3 (0:1)
  • Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
  • Ruch Chorzów – Stal Brzeg 3:2 (2:2)
  • MKS Kluczbork – Polonia Nysa 2:0 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra 1:1 (1:1)
  • Górnik Zabrze II – Gwarek Tarnowskie Góry (mecz przełożony na 04.11.2020, śr 13:00)
  • Polonia-Stal Świdnica – pauza

Wyniki zaległych meczów II i IV kolejki (14.10.2020)

  • Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice 1:2 (0:0)
  • Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry 7:0 (7:0)
  • Lechia Zielona Góra – Miedź Legnica II 2:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów122932:12
2.Ślęza Wrocław132729:13
3.Polonia Bytom122428:14
4.MKS Kluczbork132023:22
5.LKS Goczałkowice121922:19
6.Zagłębie Lubin II111824:11
7.Pniówek Pawłowice121821:19
8.Lechia Zielona Góra121819:22
9.Stal Brzeg111626:14
10.Rekord Bielsko-Biała121620:15
11.Gwarek Tarnowskie Góry101515:21
12.Miedź Legnica II121418:22
13.Warta Gorzów131414:27
14.Górnik Zabrze II91319:15
15.ROW Rybnik121316:18
16.Foto Higiena Gać121113:24
17.Piast Żmigród13918:29
18.Polonia Nysa11813:31
19.Polonia-Stal Świdnica12717:39

Zapowiedź zaległych meczów V i VII kolejki (21.10.2020)

Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Nysa (śr 14:30), Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin II (śr 18:00).

Zapowiedź XIV kolejki (24.10.2020)

Lechia Zielona Góra – Zagłębie Lubin II (sb 14:00), ROW Rybnik – MKS Kluczbork (sb 14:30), Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice (sb 14:30), Foto Higiena Błyskawica Gać – Polonia Bytom (sb 14:30), Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia-Stal Świdnica (sb 14:30), Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (sb 14:30), Stal Brzeg – Warta Gorzów (sb 14:30), Polonia Nysa – Piast Żmigród (sb 14:30), Miedź Legnica II – Górnik Zabrze II (sb 14:30), Ruch Chorzów – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIII kolejki (14/17.10.2020)

  • Rozwój Katowice – Czaniec 2:0 (1:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – Tychy II 3:2 (2:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń 1:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Iskra Pszczyna 3:0 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Unia Książenice (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 21.11.2020, sb 13:00)
  • Radziechowy-Wieprz – Czechowice-Dziedzice (mecz przełożony na 21.11.2020, sb 13:00)
  • Spójnia Landek – Orzeł Łękawica (mecz przełożony na 28.11.2020, sb 13:00)
  • Decor Bełk – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice112824:12
2.Odra Wodzisław Śląski122732:13
3.Decor Bełk122019:20
4.Drzewiarz Jasienica121916:20
5.Spójnia Landek111822:11
6.Rozwój Katowice121828:19
7.Czaniec131823:25
8.Podbeskidzie B-B II121724:22
9.Kuźnia Ustroń121722:24
10.Tychy II131628:27
11.Odra Centrum Wodzisław Śl.111519:22
12.Orzeł Łękawica91417:11
13.Czechowice-Dziedzice111417:16
14.Unia Turza Śląska101419:20
15.Jedność Przyszowice1098:21
16.Radziechowy-Wieprz11611:25
17.Iskra Pszczyna12613:34

Zapowiedź XIV kolejki (24.10.2020)

Czaniec – Decor Bełk (sb 11:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Jedność Przyszowice (sb 15:00), Unia Książenice – Spójnia Landek (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska (sb 15:00), Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice (sb 15:00), Czechowice-Dziedzice – Tychy II (sb 15:00), Orzeł Łękawica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Odra Wodzisław Śląski – pauza.