Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
25.10.2020 18:48 | 0 komentarzy | (ak)

Jesienna aura tym razem była łaskawa dla piłkarzy i pozwoliła w dobrych warunkach rozegrać kolejne mecze mistrzowskie. Rywalizacja o każdy punkt jest bardzo ciekawa, dlatego warto na bieżąco śledzić poczynania wszystkich drużyn. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki X kolejki (23/25.10.2020)

  • GKS Tychy – GKS Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Górnik Łęczna – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
  • Chrobry Głogów – Odra Opole (mecz przełożony na 30.10.2020, pt 17:00)
  • Radomiak Radom – ŁKS Łódź (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Korona Kielce – Stomil Olsztyn (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Widzew Łódź – GKS Bełchatów (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Resovia Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)

Wyniki zaległych meczów III i IV kolejki (21.10.2020)

  • Górnik Łęczna – Arka Gdynia 2:0 (0:0)
  • Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice 2:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź82220:4
2.Termalica Nieciecza82114:3
3.Górnik Łęczna82013:2
4.Odra Opole9209:6
5.GKS Tychy91714:7
6.Arka Gdynia91513:7
7.Radomiak Radom81313:10
8.Miedź Legnica101314:12
9.Puszcza Niepołomice8118:10
10.Widzew Łódź9117:12
11.Stomil Olsztyn9107:9
12.Chrobry Głogów899:12
13.Korona Kielce896:11
14.Zagłębie Sosnowiec878:7
15.GKS Bełchatów*974:10
16.Resovia Rzeszów846:14
17.GKS Jastrzębie915:18
18.Sandecja Nowy Sącz915:21

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź zaległych meczów VIII kolejki (28/30.10.2020)

Radomiak Radom – GKS Tychy (śr 13:00), Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna (pt 14:00).

Zapowiedź XI kolejki (06/08.11.2020)

Miedź Legnica – Widzew Łódź (pt 17:40), Odra Opole – GKS Jastrzębie (sb 12:30), Stomil Olsztyn – Radomiak Radom (sb 13:00), GKS Tychy – Puszcza Niepołomice (sb 17:00), Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce (sb 17:00), GKS Bełchatów – Resovia Rzeszów (sb 17:00), Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna (sb 17:00), ŁKS Łódź – Chrobry Głogów (nd 12:40), Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia (nd 14:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (24.10.2020)

  • ROW Rybnik – MKS Kluczbork 3:2 (1:2)
  • Pniówek Pawłowice – LKS Goczałkowice 1:0 (0:0)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Polonia Bytom 1:5 (1:5)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia-Stal Świdnica 5:0 (3:0)
  • Stal Brzeg – Warta Gorzów 0:0
  • Polonia Nysa – Piast Żmigród 1:2 (1:0)
  • Miedź Legnica II – Górnik Zabrze II 2:1 (2:0)
  • Lechia Zielona Góra – Zagłębie Lubin II 0:1 (0:1)
  • Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Ruch Chorzów – pauza

Wyniki zaległych meczów V i VII kolejki (21.10.2020)

  • Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin II 4:0 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Nysa 3:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów133236:12
2.Polonia Bytom132733:15
3.Ślęza Wrocław132729:13
4.Zagłębie Lubin II132125:15
5.Pniówek Pawłowice132122:19
6.Gwarek Tarnowskie Góry122123:22
7.MKS Kluczbork142025:25
8.LKS Goczałkowice131922:20
9.Lechia Zielona Góra131819:23
10.Stal Brzeg121726:14
11.Miedź Legnica II131720:23
12.Rekord Bielsko-Biała121620:15
13.ROW Rybnik131619:20
14.Warta Gorzów141514:27
15.Górnik Zabrze II101320:17
16.Piast Żmigród141220:30
17.Foto Higiena Gać131114:29
18.Polonia Nysa13815:36
19.Polonia-Stal Świdnica13717:44

Zapowiedź zaległego meczu XI kolejki (28.10.2020)

Górnik Zabrze II – Stal Brzeg (śr 14:00).

Zapowiedź XV kolejki (31.10.2020)

MKS Kluczbork – Stal Brzeg (sb 13:00), Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra (sb 13:00), Zagłębie Lubin II – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Piast Żmigród – ROW Rybnik (sb 14:00), Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (sb 14:00), LKS Goczałkowice – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 14:00), Polonia-Stal Świdnica – Miedź Legnica II (sb 14:00), Ruch Chorzów – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 18:00), Ślęza Wrocław – Polonia Nysa (mecz przełożony na 18.11.2020, śr 13:30), Warta Gorzów – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIV kolejki (24.10.2020)

  • Unia Książenice – Spójnia Landek 1:3 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Jedność Przyszowice 3:6 (1:2)
  • Radziechowy-Wieprz – Unia Turza Śląska 0:1 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Tychy II 1:3 (1:1)
  • Iskra Pszczyna – Drzewiarz Jasienica 0:3 (0:1)
  • Orzeł Łękawica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:3 (0:0)
  • Czaniec – Decor Bełk (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)
  • Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Odra Wodzisław Śląski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice122825:15
2.Odra Wodzisław Śląski122732:13
3.Drzewiarz Jasienica132219:20
4.Spójnia Landek122125:12
5.Podbeskidzie B-B II132027:22
6.Decor Bełk122019:20
7.Tychy II141931:28
8.Rozwój Katowice121828:19
9.Czaniec131823:25
10.Unia Turza Śląska111720:20
11.Kuźnia Ustroń121722:24
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.121522:28
13.Orzeł Łękawica101417:14
14.Czechowice-Dziedzice121418:19
15.Jedność Przyszowice111214:24
16.Radziechowy-Wieprz12611:26
17.Iskra Pszczyna13613:37

Zapowiedź XV kolejki (31.10.2020)

Rozwój Katowice – Iskra Pszczyna (sb 11:30), Unia Turza Śląska – Czechowice-Dziedzice (sb 14:00), Odra Wodzisław Śląski – Czaniec (sb 14:00), Decor Bełk – Kuźnia Ustroń (sb 14:00), Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 14:00), Jedność Przyszowice – Radziechowy-Wieprz (sb 14:00), Drzewiarz Jasienica – Orzeł Łękawica (sb 14:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Książenice (sb 14:30), Tychy II – pauza.