Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 06-07.11.2020

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, jednak nie oznacza to braku siatkarskich emocji. W nadchodzący weekend na ligowych parkietach zaprezentuje się siedem zespołów reprezentujących nasz region. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółowym terminarzem.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 06-07.11.2020

W Plus Lidze w ten weekend czeka nas tylko jedno spotkanie, w którym Jastrzębski Węgiel podejmie na własnym parkiecie Cerrad Enea Czarnych Radom. Zaplanowane na wtorek spotkanie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z GKS-em Katowice z uwagi na pozytywne wyniku testów na koronawirusa w ZAKSIE zostanie najprawdopodobniej przełożone na inny termin.

W I Lidze Kobiet zajmujące 3. miejsce w ligowej tabeli siatkarki gliwickiego AZS-u zmierzą się jutrzejszego popołudnia w derbowym starciu z SMS-em PZPS Szczyrk.

Tylko jedno z dwóch pierwotnie zaplanowanych spotkań rozegrają nasi przedstawiciele w II Lidze. TS Volley Rybnik w sobotnie popołudnie zmierzy się na wyjeździe z niepokonanym dotychczas liderem - UMKS Kęczanin Kęty. Mecz pomiędzy MKS-em Andrychów i Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla z uwagi na kwarantannę zespołu MKS-u został przełożony na inny termin.

Rywalizujące w grupie 1 siatkarki UKS-u Jedynka Rybnik w ten weekend pauzują. W grupie 2 odbędą się tym razem dwa mecze z udziałem drużyn z regionu. Lider tabeli - MUKS Sari Żory podejmie na własnym parkiecie UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, natomiast MKS Zorza Wodzisław Śląski uda się na wyjazd do Cieszyna na spotkanie z miejscową Victorią. Derbowe starcie pomiędzy JKS-em SMS Jastrzębie i GS UKS Krzanowice zostało przełożone na inny termin.

Dwa mecze rozegrają tym razem nasi ligowcy w I Lidze Śląskiej. Jako pierwsi na parkiecie pojawią się siatkarze lidera tabeli - KS Rudziniec, którzy podejmą dzisiejszego wieczora LKS Olimpię Włodowice. Jutro swoje spotkanie rozegra natomiast SK Górnik Radlin, który zmierzy się na własnym parkiecie z KS Płomień Przystajń. Nie odbędzie się z kolei mecz pomiędzy MKSR Pyskowice i KS AZS Rafako Racibórz, który został przełożony na inny termin

Plus Liga (PZPS):

  • Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom (sob. 17:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • SMS PZPS Szczyrk - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice (sob. 17:30)

II Liga (PZPS):

  • UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik (sob. 18:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • MUKS Sari Żory - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna (sob. 18:00)
  • VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Zorza Wodzisław Śląski (sob. 18:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • KS Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice (pt. 19:00)
  • SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń (sob. 17:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].