Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

16.11.2020 10:32 | 1 komentarz | kozz

To już finisz rozgrywek w niższych ligach w rundzie jesiennej. Do rozegrania pozostały już ostatnie ligowe mecze w tym zaległe spotkania.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki zaległych meczów VII, IX i X kolejki (10/11.11.2020)

  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0:0
  • Górnik Łęczna - GKS Jastrzębie 2:1
  • ŁKS Łódź - Korona Kielce 2:0

Wyniki XII kolejki (13/15.11.2020)

  • Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 3:0
  • Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:2
  • GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:3
  • Widzew Łódź - Resovia 2:0
  • Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 0:0
  • Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 1:0
  • Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:0
  • Miedź Legnica - Termalica Nieciecza 2:3
  • Górnik Łęczna - GKS Tychy 1:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź113129:4
2.Termalica Nieciecza113021:6
3.Górnik Łęczna112417:6
4.GKS Tychy122018:11
5.Odra Opole11209:9
6.Arka Gdynia111819:10
7.Radomiak Radom111816:12
8.Widzew Łódź121610:13
9.Puszcza Niepołomice101510:11
10.Korona Kielce111510:14
11.Miedź Legnica121417:16
12.GKS Bełchatów*12149:11
13.Chrobry Głogów111212:18
14.Stomil Olsztyn11107:13
15.Zagłębie Sosnowiec1189:12
16.Resovia1178:19
17.GKS Jastrzębie1248:23
18.Sandecja Nowy Sącz1116:27

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź zaległych meczów VIII, X kolejki (18.11.2020)

Resovia - Sandecja Nowy Sącz (śr 12:00), Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna (śr 14:00), Chrobry Głogów - Odra Opole (śr 15:00), Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (śr 16:00), Korona Kielce - Stomil Olsztyn (śr 17:00), Radomiak Radom - ŁKS Łódź (śr 18:00).

Zapowiedź XIII kolejki (20/22.11.2020)

Termalica Nieciecza - Widzew Łódź (pt 17:40), Resovia - Arka Gdynia (sb 12:00), ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice (sb 12:40), GKS Tychy - Miedź Legnica (sb 17:00), Odra Opole - Górnik Łęczna (nd 12:40), Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (sb 17:00), Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów (sb 17:00), Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom (nd 16:00), GKS Bełchatów - Korona Kielce (sb 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wynik zaległego meczu XIV kolejki (11.11.2020)

  • Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 1:1

Wyniki XVII kolejki (14/17.11.2020)

  • Polonia Bytom - Polonia Nysa 3:2
  • Zagłębie Lubin II - ROW Rybnik 2:2
  • MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry 4:1
  • Warta Gorzów - Miedź Legnica II 0:2
  • Górnik Zabrze II - Foto Higiena Gać 5:0
  • Polonia-Stal Świdnica - LKS Goczałkowice 0:3
  • Ślęza Wrocław - Stal Brzeg 5:0
  • Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała 1:0
  • Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice (wt 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów153844:13
2.Polonia Bytom163640:18
3.Ślęza Wrocław163236:15
4.Pniówek Pawłowice152726:19
5.LKS Goczałkowice162629:23
6.Lechia Zielona Góra162424:28
7.MKS Kluczbork152329:26
8.Zagłębie Lubin II162227:33
9.Gwarek Tarnowskie Góry152227:33
10.Miedź Legnica II162022:27
11.Rekord Bielsko-Biała162024:20
12.Stal Brzeg142029:20
13.ROW Rybnik161822:29
14.Górnik Zabrze II151829:25
15.Warta Gorzów151514:29
16.Piast Żmigród151526:30
17.Foto Higiena Gać161119:41
18.Polonia Nysa151119:39
19.Polonia-Stal Świdnica161018:49

Zapowiedź zaległego meczu V, XV i XVI kolejki (18.11.2020)

Górnik Zabrze II - Zagłębie Lubin II (śr 13:00), Ślęza Wrocław - Polonia Nysa (śr 13:30), Stal Brzeg - Piast Żmigród (śr 13:30).

Zapowiedź meczów XVIII kolejki (21/22.11.2020)

Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra (nd 13:00), ROW Rybnik - Polonia Bytom (sb 13:00), Stal Brzeg - Zagłębie Lubin II (sb 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród (sb 13:00), Miedź Legnica II - MKS Kluczbork (sb 13:00), Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski (sb 13:00), LKS Goczałkowice - Ruch Chorzów (sb 13:00), Górnik Zabrze II - Polonia-Stal Świdnica (sb 13:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki zaległych meczów XI, XII, XIII i XIV kolejki (11.11.2020)

  • Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica 4:0
  • Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski 1:2
  • Jedność Przyszowice – Unia Książenice 0:1
  • Czaniec – Decor Bełk 1:3
  • Kuźnia Ustroń – Rozwój Katowice 1:1

Wyniki XVII kolejki (14/15.11.2020)

  • Rozwój Katowice – Unia Książenice 1:0
  • Odra Wodzisław Śląski – Iskra Pszczyna 4:0
  • Decor Bełk – Orzeł Łękawica 1:1
  • Spójnia Landek – Unia Turza Śląska 4:0
  • Drzewiarz Jasienica – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:0
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Radziechowy-Wieprz 2:2
  • Tychy II – Kuźnia Ustroń 1:3
  • Jedność Przyszowice – MRKS Czechowice-Dziedzice (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Czaniec – pauza.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski153642:16
2.Unia Książenice163528:17
3.Spójnia Landek153042:13
4.Rozwój Katowice162837:20
5.Decor Bełk162728:25
6.Drzewiarz Jasienica162721:21
7.Unia Turza Śląska152629:24
8.Kuźnia Ustroń162431:31
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała II162131:31
10.Tychy II151932:31
11.Czaniec141824:28
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.151828:36
13.Orzeł Łękawica141619:23
14.Czechowice-Dziedzice141419:23
15.Jedność Przyszowice131214:28
16.Radziechowy-Wieprz14713:35
17.Iskra Pszczyna16613:49

Zapowiedź zaległych meczów XII, XIII, XV kolejki (21.11.2020)

Orzeł Łękawica - Jedność Przyszowice (sb 13:00), GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice (sb 13:00), Unia Turza Śląska - Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 13:00), Odra Wodzisław Śląski - LKS Czaniec (sb 13:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki zaległych meczów X i XIII kolejki (11.11.2020)

  • Krzyżanowice – Krzanowice 3:0
  • Dąb Gaszowice – Naprzód Borucin 1:2
  • Silesia Lubomia – Tworków 1:2
  • Wyniki XVII kolejki (14/15.11.2020)
  • Dąb Gaszowice – Krzyżanowice 0:4
  • Zameczek Czernica – Krzanowice 3:2
  • Unia Racibórz – Tworków 1:0
  • Czarni Gorzyce – Silesia Lubomia 2:2
  • Naprzód Borucin – Nędza 2:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce163652:26
2.Tworków163346:28
3.Unia Racibórz173356:30
4.Krzyżanowice173236:24
5.Naprzód Borucin162647:40
6.Nędza142123:24
7.Zameczek Czernica162025:37
8.Krzanowice161223:51
9.Silesia Lubomia151014:25
10.Dąb Gaszowice17717:54

Zapowiedź zaległego meczu XIII kolejki (22.11.2020)

Nędza - Krzanowice (dokończenie meczu, po pierwszej połowie 1:0, nd 13:00)

Zapowiedź XVIII kolejki (21/22.11.2020)

Krzyżanowice - Naprzód Borucin (sb 13:00), Nędza - Czarni Gorzyce (sb 13:00), Silesia Lubomia - Unia Racibórz (nd 13:00), Tworków - Czernica (nd 13:00), Krzanowice - Gaszowice (sb 13:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki zaległych meczów XIII kolejki (11.11.2020)

  • Rymer Rybnik – Radziejów-Popielów 1:2
  • Polonia Marklowice – Pierwszy Chwałowice 1:8
  • Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów 4:1
  • Granica Ruptawa – Forteca Świerklany 0:1
  • Wyniki XVII kolejki (14/15.11.2020)
  • Gwiazda Skrzyszów – Pierwszy Chwałowice 0:2
  • Radziejów-Popielów – Forteca Świerklany 0:5
  • Polonia Marklowice – Czerwionka 4:1
  • Płomień Połomia – Granica Ruptawa 5:0
  • Rymer Rybnik - Polonia Łaziska 2:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pierwszy Chwałowice173754:20
2.Płomień Połomia163645:21
3.Forteca Świerklany163652:20
4.Granica Ruptawa172743:34
5.Gwiazda Skrzyszów172425:23
6.Rymer Rybnik172339:41
7.Polonia Marklowice172232:45
8.Polonia Łaziska171723:38
9.Radziejów-Popielów171327:50
10.Czerwionka17310:58

Zapowiedź XVIII kolejki (21/22.11.2020)

Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia (sb 13:00), Granica Ruptawa - Rymer Rybnik (sb 13:00), Polonia Łaziska - Polonia Marklowice (sb 13:00), Czerwionka - Radziejów-Popielów (nd 13:00), Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów (nd 13:00).