Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:
22.11.2020 17:36 | 3 komentarze | (ak)

Bardzo dużo drużyn zakończyło już rywalizację o jesienne punkty. Teraz kilka najbliższych miesięcy będzie czasem regeneracji i przygotowań do piłkarskiej wiosny. Jeśli aura pozwoli to za tydzień na boiska wybiegną jeszcze zespoły z wyższych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (20/22.11.2020)

  • Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie 0:1 (0:1)
  • Termalica Nieciecza – Widzew Łódź 2:0 (1:0)
  • Resovia Rzeszów – Arka Gdynia 1:2 (0:1)
  • GKS Tychy – Miedź Legnica 0:2 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 1:2 (1:1)
  • GKS Bełchatów – Korona Kielce 0:1 (0:0)
  • Odra Opole – Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
  • ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice 4:4 (3:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Radomiak Radom 1:1 (1:1)

Wyniki zaległych meczów VIII i X kolejki (18.11.2020)

  • Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna 1:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Odra Opole 2:3 (1:0)
  • Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
  • Radomiak Radom – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
  • Resovia Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 0:0
  • Korona Kielce – Stomil Olsztyn 1:3 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza123323:6
2.ŁKS Łódź133233:9
3.Górnik Łęczna132518:8
4.Arka Gdynia132423:11
5.Odra Opole132413:12
6.Radomiak Radom132218:13
7.GKS Tychy132018:13
8.Puszcza Niepołomice121915:15
9.Korona Kielce131812:17
10.Miedź Legnica131719:16
11.Widzew Łódź131610:15
12.Chrobry Głogów131516:22
13.GKS Bełchatów*13149:12
14.Stomil Olsztyn131310:15
15.Zagłębie Sosnowiec13810:16
16.Resovia Rzeszów1389:21
17.GKS Jastrzębie1379:23
18.Sandecja Nowy Sącz1337:28

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź zaległego meczu X kolejki (25.11.2020)

Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza (śr 12:30).

Zapowiedź XIV kolejki (27/29.11.2020)

Miedź Legnica – Odra Opole (pt 17:40), Górnik Łęczna – ŁKS Łódź (pt 17:40), GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec (sb 12:30), Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn (sb 12:30), Termalica Nieciecza – GKS Tychy (sb 12:40), Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz (sb 15:00), Korona Kielce – Resovia Rzeszów (sb 18:00), Radomiak Radom – GKS Bełchatów (sb 19:10), Widzew Łódź – Arka Gdynia (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XVIII kolejki (21/22.11.2020)

  • ROW Rybnik – Polonia Bytom 0:2 (0:2)
  • Pniówek Pawłowice – Warta Gorzów 3:1 (3:0)
  • LKS Goczałkowice – Ruch Chorzów 2:1 (0:1)
  • Stal Brzeg – Zagłębie Lubin II 1:0 (0:0)
  • Miedź Legnica II – MKS Kluczbork 2:2 (2:1)
  • Górnik Zabrze II – Polonia-Stal Świdnica 3:2 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród 0:0
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
  • Polonia Nysa – Lechia Zielona Góra 0:3 (0:2)
  • Ślęza Wrocław – pauza

Wyniki zaległych meczów V, XV, XVI i XVII kolejki (17/18.11.2020)

  • Górnik Zabrze II – Zagłębie Lubin II 0:2 (0:2)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Nysa 4:2 (2:0)
  • Stal Brzeg – Piast Żmigród 1:4 (1:1)
  • Ruch Chorzów – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów174147:15
2.Polonia Bytom173942:18
3.Ślęza Wrocław173540:17
4.Pniówek Pawłowice173029:22
5.LKS Goczałkowice172931:24
6.Lechia Zielona Góra172727:28
7.Zagłębie Lubin II182530:22
8.MKS Kluczbork162431:28
9.Stal Brzeg162331:24
10.Gwarek Tarnowskie Góry162327:33
11.Górnik Zabrze II172132:29
12.Miedź Legnica II172124:29
13.Rekord Bielsko-Biała172024:22
14.Piast Żmigród171930:31
15.ROW Rybnik171822:31
16.Warta Gorzów161515:32
17.Foto Higiena Gać171421:41
18.Polonia Nysa171121:46
19.Polonia-Stal Świdnica171020:52

Zapowiedź zaległych meczów XV i XVI kolejki (25.11.2020)

MKS Kluczbork – Stal Brzeg (śr 17:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów (śr 13:00).

Zapowiedź XIX kolejki (28/29.11.2020)

Lechia Zielona Góra – ROW Rybnik (sb 13:00), Polonia Bytom – Stal Brzeg (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Polonia Nysa (sb 13:00), Warta Gorzów – LKS Goczałkowice (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Piast Żmigród – Miedź Legnica II (sb 13:00), Polonia-Stal Świdnica – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 13:00), Ruch Chorzów – Górnik Zabrze II (sb 18:00), MKS Kluczbork – Pniówek Pawłowice (nd 13:00), Zagłębie Lubin II – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki zaległych meczów XII, XIII i XV kolejki (21.11.2020)

  • Orzeł Łękawica – Jedność Przyszowice 5:1 (2:0)
  • Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski 7:1 (1:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – Czaniec 7:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski163949:16
2.Unia Książenice163528:17
3.Spójnia Landek153042:13
4.Unia Turza Śląska162936:25
5.Rozwój Katowice162837:20
6.Decor Bełk162728:25
7.Drzewiarz Jasienica162721:21
8.Kuźnia Ustroń162431:31
9.Podbeskidzie B-B II162131:31
10.Tychy II151932:31
11.Orzeł Łękawica151924:24
12.Czaniec151824:35
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.161829:43
14.Czechowice-Dziedzice141419:23
15.Jedność Przyszowice141215:33
16.Radziechowy-Wieprz14713:35
17.Iskra Pszczyna16613:49

Zapowiedź zaległych meczów XV i XVI kolejki (28.11.2020)

Jedność Przyszowice – Radziechowy-Wieprz (sb 13:00), Czaniec – Tychy II (sb 13:00).