Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Unia Racibórz podpisała umowę z Rakowem Częstochowa [ZDJĘCIA]

25.11.2020 21:29 | 0 komentarzy | kozz

Prezesi Unii Racibórz i Rakowa Częstochowa - Krzysztof Sałajczyk i Wojciech Cygan podpisali stosowne dokumenty i uścisnęli dłonie, a to oznacza, że od środy, 25 października - Unia Racibórz nawiązała współpracę z akademią częstochowskiego klubu. 

Unia Racibórz podpisała umowę z Rakowem Częstochowa [ZDJĘCIA]
Prezes Rakowa Częstochowa - Wojciech Cygan i prezes Unii Racibórz - Krzysztof Sałajczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W spotkaniu udział - poza ustępującym z powodów zdrowotnych prezesem Sałajczykiem - wzięli: dyrektor sportowy Unii Racibórz - Maciej Kozicki, trener-koordynator w Unii - Marek Hanzel oraz z Rakowa Częstochowa: prezes klubu Wojciech Cygan, dyrektor akademii Marek Śledź i koordynator projektu klubów partnerskich: Dawid Krzętowski.

Dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź przedstawił pokrótce na czym polegać będzie współpraca, następnie głos zabrał prezes Wojciech Cygan. Po podpisaniu umowy na boisko wybiegli trampkarze Rakowa i Unii. Zdecydowanie lepsi byli zawodnicy z Częstochowy, którzy wygrali 9:1. 

Unia Racibórz jest czternastym partnerskim klubem Akademii Rakowa Częstochowa.

Więcej informacji wkrótce w wywiadzie z dyrektorem akademii - Markiem Śledziem. Niebawem na naszym portalu pojawią się także wywiady z prezesem Krzysztofem Sałajczykiem, a także z trenerem drużyny seniorskiej - Dawidem Plizgą. 

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z Częstochowy.