Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz podpisała umowę z Rakowem Częstochowa [ZDJĘCIA]

Prezesi Unii Racibórz i Rakowa Częstochowa - Krzysztof Sałajczyk i Wojciech Cygan podpisali stosowne dokumenty i uścisnęli dłonie, a to oznacza, że od środy, 25 października - Unia Racibórz nawiązała współpracę z akademią częstochowskiego klubu. 

Unia Racibórz podpisała umowę z Rakowem Częstochowa [ZDJĘCIA]
Prezes Rakowa Częstochowa - Wojciech Cygan i prezes Unii Racibórz - Krzysztof Sałajczyk
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W spotkaniu udział - poza ustępującym z powodów zdrowotnych prezesem Sałajczykiem - wzięli: dyrektor sportowy Unii Racibórz - Maciej Kozicki, trener-koordynator w Unii - Marek Hanzel oraz z Rakowa Częstochowa: prezes klubu Wojciech Cygan, dyrektor akademii Marek Śledź i koordynator projektu klubów partnerskich: Dawid Krzętowski.

Dyrektor Akademii Rakowa Marek Śledź przedstawił pokrótce na czym polegać będzie współpraca, następnie głos zabrał prezes Wojciech Cygan. Po podpisaniu umowy na boisko wybiegli trampkarze Rakowa i Unii. Zdecydowanie lepsi byli zawodnicy z Częstochowy, którzy wygrali 9:1. 

Unia Racibórz jest czternastym partnerskim klubem Akademii Rakowa Częstochowa.

Więcej informacji wkrótce w wywiadzie z dyrektorem akademii - Markiem Śledziem. Niebawem na naszym portalu pojawią się także wywiady z prezesem Krzysztofem Sałajczykiem, a także z trenerem drużyny seniorskiej - Dawidem Plizgą. 

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z Częstochowy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].