Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 30.12.2020

Czas na ostatni akcent siatkarskich emocji. Już jutro po raz ostatni w kończącym się 2020 roku o ligowe punkty walczyć będą reprezentujące nas w Plus Lidze siatkarskie zespoły z regionu.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 30.12.2020

Obydwa spotkania przedstawicieli naszego regionu w Plus Lidze są meczami zaległymi przełożonymi z powodu problemów z koronawirusem jakie dotknęły zarówno zespół Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jak i Jastrzębskiego Węgla. Niepokonani w tym sezonie kędzierzynianie rozegrają jutrzejszego popołudnia w stolicy zaległe spotkanie 13. kolejki z miejscową Vervą Warszawa Orlen Paliwa, natomiast "pomarańczowi", którzy zajmują w ligowej tabeli 3. miejsce w zaległym spotkaniu 15. kolejki Plus Ligi zmierzą się środowego wieczora na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów. Obydwa spotkania transmitować będzie Polsat Sport.

Plus Liga (PZPS):

  • Verva Warszawa Orlen Paliwa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (śr. 17:30)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel (śr. 20:30)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].