Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Piłkarskie sparingi – wyniki z 19/21.02.2021

21.02.2021 17:59 | 0 komentarzy | (ak)

Tym razem aura okazała się łaskawa dla piłkarzy i pozwoliła w niezłych warunkach rozegrać kolejne mecze sparingowe. Na poprawianie błędów i wprowadzanie korekt zostało niewiele czasu, ponieważ niebawem usłyszymy pierwszy gwizdek rundy wiosennej. Zapraszamy do lektury.

Piłkarskie sparingi – wyniki z 19/21.02.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • GKS 1962 Jastrzębie – WKS Śląsk Wrocław II 4:0 (3:0)
  • KS ROW 1964 Rybnik – KS Czarni Gorzyce 2:1 (1:0)
  • RKS Raków Częstochowa II – GKS Pniówek 74 Pawłowice 2:1 (2:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – KS Ruch Radzionków 3:2 (0:2)
  • KS Unia Turza Śląska – AKS Mikołów 1:1 (0:1)
  • KS Decor Bełk – KS Płomień Połomia 7:1 (2:1)
  • LKS Forteca Świerklany – LKS Jedność Jejkowice 2:0 (0:0)
  • GKS Pierwszy Chwałowice – KS Sośnica Gliwice 3:3 (0:2)
  • LKS Granica Ruptawa – LKS Wisła Strumień 6:2 (2:0)
  • LKS Tworków – LKS Studzienna 3:3 (2:0)
  • LKS Gwiazda Skrzyszów – LKS Polonia Łaziska 0:1 (0:0)
  • KS Rymer Rybnik – KS Siódemka Tychy 4:1 (1:0)
  • LKS 1908 Nędza – LKS Raszczyce 2:3 (1:1)
  • LKS Zameczek Czernica – GKS Dąb Gaszowice 1:2 (0:1)
  • LKS Silesia Lubomia – KS Naprzód Borucin 4:3 (4:0)
  • MKS 32 Radziejów-Popielów – KS Przyszłość Rogów 4:2 (2:1)
  • MKS Czerwionka – LKS Tempo Paniówki 4:1 (3:0)
  • LKS Odra Nieboczowy – LKS Naprzód Czyżowice 1:3 (0:2)
  • LKS Czarni Nowa Wieś – KS Górnik Boguszowice 5:4 (4:0)
  • LKS Płomień Kobyla – LKS Naprzód 46 Zawada 4:1 (2:0)
  • LKS Buk Rudy – LZS Zawisza Stara Kuźnia 8:0 (3:0)
  • LKS Zgoda Zawada Książęca – KS Górnik Radlin 2:3 (0:1)
  • KS Kornowac – LKS Grzegorzowice 2:1 (1:1)
  • LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Wypoczynek Buków 7:5 (2:3)
  • LKS Pawłów – LZS Football Club Pilszcz 4:6 (3:1)
  • MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski (U-18) – LKS Chałupki 3:1 (2:1)
  • MKS Żory – KS Stal Kuźnia Raciborska 3:1 (0:0)
  • GKS Naprzód 23 Rydułtowy – KS Szczerbice 7:2 (3:2)
  • OKS ZET Tychy – LKS Start Mszana 8:1 (1:1)
  • KS Decor Bełk II – LKS Victoria Pilchowice 5:2 (3:1)
  • LKS Płomień Ochojec – KS Pietraszyn 3:2 (1:0)
  • LKS Baranowice – LKS Frydek 3:2 (1:1)
  • LKS Orzeł Jankowice – LKS Górki Śląskie 4:3 (3:0)
  • TKKF Zuch Orzepowice – LKS Lyski 2:4 (2:3)
  • TKKF Jedność Grabownia-Golejów – KS 27 Gołkowice 1:0 (0:0)
  • KS Wicher Wilchwy – UKS Warszowice 2:4 (1:1)
  • KS Kleszczów – LKS Ruch Stanowice 2:3 (0:2)
  • LKS Borowik Szczejkowice – LKS Orzeł Stanica 4:1 (3:0)
  • KS Czarni Gorzyce II – LKS Zabełków 7:0 (4:0)
  • LKS Owsiszcze – LKS Ocice Racibórz 4:0 (1:0)
  • KS Sygnały Gotartowice – GKS Krupiński Suszec 6:4 (1:3)
  • LKS Dąb Dębieńsko – LKS Baranowice 2:6 (0:1)
  • KS Inter Krostoszowice – GKS Pniówek 74 Pawłowice II 2:9 (1:5)
  • KS Płomień Czuchów – LKS Skrbeńsko 3:2 (1:1)
  • SKF Rowień – GKS Pierwszy Chwałowice II 6:1 (3:0)
  • KP Kamień – LKS Jedność Jejkowice II 2:2 (1:1)
  • KS ROW 1964 Rybnik (U-16) – LKS Ruda Kozielska 10:0 (4:0)
  • LKS Żar Szeroka – KS Inter Krostoszowice II 5:4 (4:1)
  • LKS Granica Ruptawa II – MKS Promyk Golasowice 5:1 (1:0)
  • LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – LKS Zryw Bąków 2:1 (0:1)