Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

28.03.2021 15:00 | 0 komentarzy | (ak)

Ligowcy nie odpuszczają i zgodnie z planem zaliczają kolejne mecze o wiosenne punkty. GKS Jastrzębie tym razem musiał uznać wyższość renomowanego Widzewa Łódź, natomiast ROW Rybnik na trudnym terenie pokonał nieobliczalną Stal Brzeg. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXII kolejki (26/28.03.2021)

  • Widzew Łódź – GKS Jastrzębie 2:0 (0:0)
  • GKS Bełchatów – Odra Opole 1:1 (1:0)
  • Resovia Rzeszów – GKS Tychy 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn 2:1 (1:1)
  • Korona Kielce – Miedź Legnica 0:0
  • Radomiak Radom – Górnik Łęczna 3:0 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź 2:1 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice 0:2 (0:2)
  • Arka Gdynia – Termalica Nieciecza (mecz przełożony na 21.04.2021, śr 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza214736:15
2.Górnik Łęczna224132:17
3.ŁKS Łódź224043:25
4.GKS Tychy223831:18
5.Radomiak Radom213729:16
6.Arka Gdynia213529:21
7.Widzew Łódź223422:21
8.Miedź Legnica223235:27
9.Odra Opole223122:25
10.Puszcza Niepołomice212924:23
11.Chrobry Głogów222927:32
12.Korona Kielce222917:26
13.Sandecja Nowy Sącz222423:34
14.Stomil Olsztyn222321:30
15.GKS Jastrzębie221918:36
16.Resovia Rzeszów221715:31
17.Zagłębie Sosnowiec221618:31
18.GKS Bełchatów221615:29

Zapowiedź XXIII kolejki (01/03.04.2021)

Górnik Łęczna – Chrobry Głogów (cz 17:00), GKS Tychy – Arka Gdynia (cz 17:40), GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice (sb 12:40), Miedź Legnica – Radomiak Radom (sb 12:40), Resovia Rzeszów – Odra Opole (sb 13:00), Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (sb 14:00), Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź (sb 16:00), ŁKS Łódź – GKS Bełchatów (sb 17:00), Termalica Nieciecza – Korona Kielce (sb 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXIII kolejki (27.03.2021)

  • Stal Brzeg – ROW Rybnik 1:2 (1:1)
  • Pniówek Pawłowice – Polonia Bytom 1:1 (0:1)
  • Ruch Chorzów – MKS Kluczbork 4:1 (1:1)
  • Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław 0:4 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)
  • LKS Goczałkowice – Zagłębie Lubin II 1:2 (0:1)
  • Polonia-Stal Świdnica – Piast Żmigród 1:0 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Lechia Zielona Góra 0:1 (0:0)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Foto Higiena Błyskawica Gać 1:0 (0:0)
  • Polonia Nysa – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów225661:17
2.Ślęza Wrocław224757:21
3.Polonia Bytom214645:20
4.Pniówek Pawłowice224340:27
5.LKS Goczałkowice223637:32
6.Lechia Zielona Góra213331:31
7.Zagłębie Lubin II223237:27
8.MKS Kluczbork222937:42
9.Rekord Bielsko-Biała212833:26
10.Gwarek Tarnowskie Góry222834:45
11.Górnik Zabrze II222737:37
12.Stal Brzeg222637:34
13.ROW Rybnik222630:39
14.Warta Gorzów Wlk.222423:38
15.Piast Żmigród222335:38
16.Miedź Legnica II222326:36
17.Foto Higiena Gać221830:51
18.Polonia Nysa211629:55
19.Polonia-Stal Świdnica221322:65

Zapowiedź XXIV kolejki (31.03/03.04.2021)

Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II (śr 14:00), Rekord Bielsko-Biała – Miedź Legnica II (cz 16:00), Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice (sb 13:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Stal Brzeg (sb 13:00), Polonia Nysa – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Piast Żmigród – Ruch Chorzów (sb 14:00), Ślęza Wrocław – Polonia-Stal Świdnica (sb 14:00), Polonia Bytom – LKS Goczałkowice (sb 15:00), MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wielkopolski (sb 16:00), ROW Rybnik – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XX kolejki (27.03.2021)

  • Unia Turza Śląska – Unia Książenice 2:3 (0:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – Drzewiarz Jasienica 5:1 (2:0)
  • Decor Bełk – Rozwój Katowice 3:0 (1:0)
  • Spójnia Landek – Tychy II 5:0 (3:0)
  • Czaniec – Radziechowy-Wieprz 0:2 (0:0)
  • Orzeł Łękawica – Iskra Pszczyna 2:0 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Jedność Przyszowice 5:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń 3:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski184557:18
2.Unia Książenice183833:24
3.Spójnia Landek173652:15
4.Unia Turza Śląska193544:31
5.Decor Bełk193436:27
6.Rozwój Katowice182838:25
7.Drzewiarz Jasienica182722:27
8.Kuźnia Ustroń192534:39
9.Podbeskidzie B-B II182435:33
10.Orzeł Łękawica172227:26
11.Tychy II192239:42
12.Czechowice-Dziedzice172128:26
13.Czaniec182127:43
14.Jedność Przyszowice171817:38
15.Radziechowy-Wieprz171317:37
16.Iskra Pszczyna19714:55
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XXI kolejki (03.04.2021)

Decor Bełk – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 13:00), Odra Wodzisław Śląski – Spójnia Landek (sb 13:00), Unia Książenice – Orzeł Łękawica (sb 13:00), Jedność Przyszowice – Unia Turza Śląska (sb 13:00), Czechowice-Dziedzice – Czaniec (sb 13:00), Drzewiarz Jasienica – Iskra Pszczyna (sb 13:00), Radziechowy-Wieprz – Rozwój Katowice (sb 13:00), Kuźnia Ustroń – Tychy II (sb 13:00).


Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź zaległego meczu półfinałowego (31.03.2021)

Decor Bełk – ROW Rybnik (śr 16:30).