Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2021 (część 2)

31.03.2021 14:05 | 3 komentarze | (ak)

Bieżący materiał zawiera garść ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w raciborskiej i rybnickiej A klasie.

KARUZELA TRANSFEROWA – wiosna 2021 (część 2)
Marcin Lukoszek został grającym trenerem Płomienia Kobyla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Raszczyce

Przybyli: Maciej Jędrzejewski (Chemik Kędzierzyn-Koźle).

Ubyli: Rafał Drożdż (Pawłów), Jakub Kazaniecki (nie wznowił treningów).

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Mateusz Kilian (Krzyżanowice).

Ubyli: Kamil Kaczorowski (Gwiazda Skrzyszów), Bartosz Bielski (Polonia Łaziska).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Bartłomiej Surma (wznowił treningi).

Ubyli: Bartosz Ochyj (kontuzja).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Rajmund Zborowski (trener), Piotr Sitek (Polonia Łaziska), Dominik Kula (Chałupki), Jakub Ciuberek (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów).

Ubyli: Przemysław Pawliczek (trener), Denis Waś (Czarni Gorzyce), Adrian Suchanek (Polonia Łaziska), Kamil Zychma (Naprzód Borucin).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Marcin Lukoszek (trener), Łukasz Myśliwiec i Jakub Niklas (wolni zawodnicy), Rafał Niesłańczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Wojciech Matuszek (trener), Kamil Knura i Aleksander Dembowy (Silesia Lubomia), Paweł Kowol (Kornowac), Michał Piątek (Chałupki), Tomasz Lemiesz (zakończył grę).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Paweł Kubik (Unia Racibórz), Piotr Czempik (wolny zawodnik), Michał Węglorz, Kacper Węglorz i Jakub Tomala (z drużyny juniorów).

Ubyli: Ryszard Morgała (Polonia Marklowice), Łukasz Rduch (Górnik Boguszowice), Michał Żyła (Orzeł Stanica), Łukasz Szendzielorz (kontuzja).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Marcin Ćwikliński (trener), Daniel Głuchaczka i Kacper Bujalski (Silesia Lubomia), Dawid Reguła (Odra Wodzisław Śląski II), Mateusz Michel (wznowił treningi).

Ubyli: Andrzej Wodecki (trener), Wojciech Szyra, Mirosław Stolorz i Marek Mnich (Naprzód Zawada), Filip Franiczek (Odra Centrum Wodzisław Śląski – do drużyny juniorów), Artur Wramba, Kacper Goraus i Marcin Pośpiech (nie wznowili treningów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Mateusz Goral i Krzysztof Złoczowski (Tworków), Tomasz Tiebler i Jan Weiner (Nędza), Patryk Dyrszka (wolny zawodnik).

Ubyli: Jacek Depta, Dariusz Bedronka i Adam Bednorz (nie wznowili treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: nikt.

Ubyli: Rafał Fojcik (Nędza).

LKS Studzienna

Przybyli: Michał Masłakow (Unia Racibórz), Dawid Prekaniak i Krzysztof Liszka (wolni zawodnicy), Maksymilian Konopacki (z drużyny rezerw), Tobiasz Urbas (z drużyny juniorów).

Ubyli: Damian Mazurek (Markowice), Adam Wolnik (Wojnowice).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Wiesław Bugdoł (trener), Pavel Dziambitski (Nędza), Kamil Rogalski (Silesia Lubomia), Kamil Warzeszka (Olszynka Olza), Denis Marcisz, Paweł Mierzwa i Krzysztof Dudek (wolni zawodnicy), Paweł Broda, Rafał Pokorny i Łukasz Dzierżęga (wznowili treningi).

Ubyli: Michał Goralczyk (trener), Da Silva Gomes Jorge Filipe (Starowice Dolne), Daniel Filipe Duarte Boeiro, Miguel Nunes Marques Gabriel de Oliviera i Hugo Jose Mendonca Correira (powrót do Portugalii).

KS Kornowac

Przybyli: Paweł Kowol (Płomień Kobyla).

Ubyli: Paweł Witt (Stal Kuźnia Raciborska), Filip Brzostek (JKS Zelków).

LKS Brzezie

Przybyli: Mateusz Hanczuch (wznowił treningi).

Ubyli: Patryk Krajczy (Babice).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Jakub Radecki (Radziejów-Popielów), Paweł Witt (Kornowac), Krzysztof Musiał (Płomień Siedliska), Maciej Borysiuk (Unia Racibórz – z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Pawłów

Przybyli: Przemysław Ekiert (Tworków), Rafał Drożdż (Raszczyce), Maciej Pendzich i Szymon Tiebler (Markowice), Michał Gwioździk i Paweł Kocur (nie wznowili treningów).

Ubyli: nikt.

LKS Chałupki

Przybyli: Wojciech Matuszek (trener), Wojciech Podolak i Andrzej Miensopust (Tworków), Jakub Kopel (Silesia Lubomia), Dawid Jordan (Polonia Łaziska), Wojciech Chłapek (Czarni Gorzyce), Michał Piątek (Płomień Kobyla), Edward Kowalczyk (wolny zawodnik), Roman Matys i David Bartek (wznowili treningi).

Ubyli: Libor Pihoń (trener), Dominik Kula (Przyszłość Rogów).