Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

18.04.2021 14:53 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki piłkarskie z udziałem ligowców w każdy weekend dostarczają wielu pozytywnych emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Wyniki kilku ostatnich spotkań potwierdzają, że runda wiosenna będzie niezwykłym wyzwaniem dla słabszych kadrowo drużyn. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (16/20.04.2021)

  • Odra Opole – Korona Kielce 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów 1:1 (1:0)
  • ŁKS Łódź – Arka Gdynia 1:2 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 3:1 (2:0)
  • Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
  • Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice 0:0
  • GKS Tychy – Radomiak Radom (wt 17:40)
  • GKS Jastrzębie – Miedź Legnica (mecz odwołany z powodu SARS-CoV-2)
  • Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów (mecz odwołany z powodu SARS-CoV-2)

Wynik zaległego meczu XXI kolejki (14.04.2021)

  • Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom 0:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza214736:15
2.Górnik Łęczna254636:18
3.Radomiak Radom234334:16
4.ŁKS Łódź254345:28
5.GKS Tychy244132:19
6.Arka Gdynia243932:24
7.Odra Opole253625:27
8.Widzew Łódź253523:27
9.Puszcza Niepołomice253426:28
10.Miedź Legnica243335:28
11.Sandecja Nowy Sącz253333:36
12.Korona Kielce243218:27
13.Chrobry Głogów243027:35
14.Stomil Olsztyn252624:38
15.Resovia Rzeszów252418:32
16.Zagłębie Sosnowiec252023:34
17.GKS Jastrzębie242020:39
18.GKS Bełchatów251718:34

Zapowiedź zaległego meczu XXII kolejki (21.04.2021)

Arka Gdynia – Termalica Nieciecza (śr 18:00).

Zapowiedź XXVI kolejki (23/25.04.2021)

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (pt 13:00), Widzew Łódź – Górnik Łęczna (pt 17:40), Korona Kielce – ŁKS Łódź (sb 12:40), GKS Jastrzębie – Termalica Nieciecza (sb 16:00), Chrobry Głogów – GKS Tychy (sb 16:00), Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec (sb 16:00), GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz (sb 16:00), Radomiak Radom – Odra Opole (sb 19:10), Arka Gdynia – Stomil Olsztyn (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXVI kolejki (16/17.04.2021)

  • ROW Rybnik – Miedź Legnica II 1:3 (0:1)
  • Polonia Nysa – Pniówek Pawłowice 0:2 (0:2)
  • Piast Żmigród – MKS Kluczbork 2:2 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Ruch Chorzów 0:1 (0:0)
  • Stal Brzeg – Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 (2:1)
  • Polonia Bytom – Polonia-Stal Świdnica 5:3 (2:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice 3:2 (2:0)
  • Lechia Zielona Góra – Górnik Zabrze II 0:0
  • Ślęza Wrocław – Warta Gorzów Wielkopolski 1:0 (1:0)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów256566:19
2.Polonia Bytom245555:26
3.Ślęza Wrocław255362:25
4.Pniówek Pawłowice255247:28
5.Lechia Zielona Góra243733:33
6.LKS Goczałkowice253641:40
7.Zagłębie Lubin II253543:33
8.Rekord Bielsko-Biała243440:31
9.Gwarek Tarnowskie Góry253438:48
10.MKS Kluczbork253340:45
11.Stal Brzeg243243:36
12.Górnik Zabrze II252839:43
13.Miedź Legnica II252729:40
14.Warta Gorzów Wlk.252727:40
15.ROW Rybnik242632:44
16.Piast Żmigród252437:45
17.Foto Higiena Gać242132:55
18.Polonia Nysa241729:58
19.Polonia-Stal Świdnica251630:74

Zapowiedź XXVII kolejki (24.04.2021)

Górnik Zabrze II – Rekord Bielsko-Biała (sb 12:00), Miedź Legnica II – Stal Brzeg (sb 13:00), Warta Gorzów Wielkopolski – Zagłębie Lubin II (sb 16:00), Pniówek Pawłowice – ROW Rybnik (sb 17:00), LKS Goczałkowice – Polonia Nysa (sb 17:00), MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław (sb 17:00), Polonia-Stal Świdnica – Lechia Zielona Góra (sb 17:00), Piast Żmigród – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 17:00), Ruch Chorzów – Polonia Bytom (sb 18:00), Gwarek Tarnowskie Góry – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXIII kolejki (17.04.2021)

  • Unia Turza Śląska – Tychy II 0:1 (0:1)
  • Decor Bełk – Unia Książenice 3:1 (1:1)
  • Odra Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice 2:1 (1:1)
  • Kuźnia Ustroń – Orzeł Łękawica 4:1 (3:0)
  • Iskra Pszczyna – Radziechowy-Wieprz 1:2 (0:1)
  • Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Rozwój Katowice 2:0 (1:0)
  • Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica (mecz przełożony na 09.06.2021, śr 18:00)

Wynik zaległego meczu XVII kolejki (14.04.2021)

  • Jedność Przyszowice – Czechowice-Dziedzice 2:3 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski215266:21
2.Unia Turza Śląska224150:33
3.Unia Książenice213935:33
4.Decor Bełk223841:32
5.Spójnia Landek193755:19
6.Rozwój Katowice213442:29
7.Tychy II223148:42
8.Drzewiarz Jasienica203128:31
9.Kuźnia Ustroń223141:45
10.Podbeskidzie B-B II212843:39
11.Czechowice-Dziedzice202433:34
12.Czaniec202429:46
13.Orzeł Łękawica202329:32
14.Jedność Przyszowice212121:47
15.Radziechowy-Wieprz201921:40
16.Iskra Pszczyna22822:67
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź zaległego meczu XIX kolejki (21.04.2021)

Orzeł Łękawica – Spójnia Landek (śr 17:30).

Zapowiedź XXIV kolejki (24/25.04.2021)

Rozwój Katowice – Orzeł Łękawica (sb 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski (sb 11:30), Spójnia Landek – Jedność Przyszowice (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Decor Bełk (sb 17:00), Unia Książenice – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Czaniec (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Tychy II – Iskra Pszczyna (nd 12:00).