środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

03.05.2021 16:35 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki dopiero ruszyły, a niektóre zespoły już borykają się z kłopotami kadrowymi. Martwią sytuacje, kiedy młodzi piłkarze przegrywają swoje mecze walkowerami lub też bardzo wysokimi rezultatami. W majowy weekend 1 spotkanie zakończyło się wynikiem 31:1! Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XVII kolejki (01/02.05.2021)

  • Gołkowice – Orzepowice 5:4 (3:4)
  • Kamień – Jejkowice 0:9 (0:5)
  • Czerwionka – Mszana 3:1 (1:0)
  • Jankowice – Krzyżanowice 0:3 (0:2)
  • Unia Racibórz – Baranowice 9:1 (2:1)
  • Forteca Świerklany – Wilchwy 1:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice153868:16
2.Unia Racibórz153697:20
3.Wilchwy153359:30
4.Krzyżanowice153245:20
5.Forteca Świerklany153058:19
6.Czerwionka152663:36
7.Jankowice152326:48
8.Mszana152233:34
9.Baranowice151326:57
10.Gołkowice151024:61
11.Orzepowice15619:70
12.Kamień15314:104
13.Radlin*132249:42
14.Rymer Rybnik*13717:41

*Drużyny wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XVIII kolejki (09.05.2021)

Jejkowice – Forteca Świerklany (nd 9:00), Wilchwy – Krzyżanowice (nd 10:00), Jankowice – Unia Racibórz (nd 10:00), Baranowice – Gołkowice (nd 10:00), Kamień – Czerwionka (nd 10:00), Mszana – Orzepowice (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (02.05.2021)

  • Ocice Racibórz – Rogów 1:5 (0:3)
  • Gmina Lubomia – Krzanowice 11:4 (5:3)
  • Studzienna – Borucin 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Rudy – Pietrowice Wielkie 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

Wyniki I zaległej kolejki (28.04.2021)

  • Studzienna – Rudy 7:0 (1:0)
  • Borucin – Krzanowice 3:8 (1:3)
  • Rogów – Pietrowice Wielkie 0:0
  • Ocice Racibórz – Gmina Lubomia 0:6 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Studzienna3914:2
2.Rogów3715:3
3.Gmina Lubomia3619:8
4.Krzanowice3416:18
5.Ocice Racibórz336:14
6.Rudy335:17
7.Pietrowice Wielkie324:7
8.Borucin306:16

Zapowiedź V kolejki (09.05.2021)

Borucin – Gmina Lubomia (nd 11:00), Rogów – Studzienna (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz (nd 11:00), Krzanowice – Rudy (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik)

Wyniki I zaległej kolejki (03.05.2021)

  • Kleszczów – Ochojec 6:2 (3:0)
  • Świerklany – Szczerbice 1:2 (1:1)
  • Champions Rybnik – Połomia 8:4 (7:1)
  • Rydułtowy – Rój 31:1 (13:1)
  • Rymer Rybnik – Żory 14:0 (8:0)

Wyniki VI kolejki (30.04/01.05.2021)

  • Rydułtowy – Kleszczów 7:2 (5:2)
  • Żory – Połomia 1:3 (1:2)
  • Rój – Szczerbice 0:13 (0:5)
  • Rymer Rybnik – Ochojec 4:0 (1:0)
  • Champions Rybnik – Świerklany 7:2 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy3947:5
2.Champions Rybnik3929:9
3.Szczerbice3918:2
4.Rymer Rybnik3719:1
5.Kleszczów349:10
6.Połomia338:12
7.Ochojec334:11
8.Świerklany305:18
9.Żory304:31
10.Rój302:46

Zapowiedź VII kolejki (08/09.05.2021)

Świerklany – Żory (sb 9:00), Kleszczów – Champions Rybnik (sb 9:30), Szczerbice – Rymer Rybnik (sb 10:00), Połomia – Rój (sb 10:00), Ochojec – Rydułtowy (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (02.05.2021)

  • Markowice – Nędza 2:3 (2:2)
  • Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska 1:8 (1:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza2613:2
2.Markowice2310:5
3.Kuźnia Raciborska2310:9
4.Pietrowice Wielkie201:18

Zapowiedź V kolejki (09.05.2021)

Markowice – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Nędza – Kuźnia Raciborska (nd 11:00).