Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Piłkarski środek tygodnia – sprawdź wyniki z 02/03.06.2021

03.06.2021 19:45 | 0 komentarzy | (ak)

W środku bieżącego tygodnia rozegrano 46 kolejnych spotkań ligowych. Najciekawsze pojedynki dostarczyły wielu emocji, chociaż wiadomo, że nie wszystkie ekipy przystąpiły do nich w optymalnych składach. Zapraszamy do lektury.

Piłkarski środek tygodnia – sprawdź wyniki z 02/03.06.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXXV kolejki (02/03.06.2021)

  • Ślęza Wrocław – ROW Rybnik 4:2 (0:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – Pniówek Pawłowice 3:3 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – Polonia Nysa 3:1 (2:0)
  • Ruch Chorzów – Miedź Legnica II 4:0 (3:0)
  • Górnik Zabrze II – LKS Goczałkowice 4:0 (0:0)
  • Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (0:0)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Gwarek Tarnowskie Góry 0:2 (0:0)
  • Piast Żmigród – Stal Brzeg 0:1 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – Foto Higiena Błyskawica Gać (mecz przełożony na 09.06.2021, śr 18:00)
  • MKS Kluczbork – pauza

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wynik przełożonego meczu XXXI kolejki (03.06.2021)

  • Czaniec – Unia Książenice 1:2 (0:1)

Klasa okręgowa – grupa mistrzowska (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XI kolejki (03.06.2021)

  • Tworków – Unia Racibórz 1:2 (1:1)
  • Płomień Połomia – Krzyżanowice 0:0
  • Granica Ruptawa – Forteca Świerklany 2:3 (1:1)
  • Pierwszy Chwałowice – Czarni Gorzyce 0:1 (0:0)

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXVII kolejki (03.06.2021)

  • Syrynia – Brzezie 1:0 (1:0)
  • Pawłów – Chałupki 1:4 (0:0)
  • Rudy – Nowa Wieś 1:5 (0:1)
  • Kobyla – Raszczyce 2:2 (0:1)
  • Czyżowice – Nieboczowy 6:0 (2:0)
  • Kuźnia Raciborska – Rogów 0:4 (0:1)
  • Studzienna – Zawada Książęca 1:0 (0:0)
  • Kornowac – Pietrowice Wielkie 3:1 (1:1)

A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXVII kolejki (03.06.2021)

  • Mszana – Bełk II 3:0 (1:0)
  • Żory – Baranowice 3:0 (0:0)
  • Niewiadom – Ochojec 1:5 (1:4)
  • Wilchwy – Kleszczów 6:0 (0:0)
  • Szczejkowice – Radlin 0:5 (0:3)
  • Jankowice – Rydułtowy 2:1 (1:1)
  • Orzepowice – Boguszowice 5:3 (3:0)
  • Grabownia-Golejów – Jejkowice 0:4 (0:2)

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXX kolejki (03.06.2021)

  • Gamów – Lyski 3:5 (0:4)
  • Zawada – Pszów 2:3 (0:1)
  • Bełsznica – Owsiszcze 2:1 (0:0)
  • Pietraszyn – Gorzyce II 4:1 (1:0)
  • Markowice – Zabełków 1:2 (1:0)
  • Rzuchów – Czyżowice II 2:3 (0:2)
  • Adamowice – Górki Śląskie 4:5 (0:3)
  • Grzegorzowice – Krzyżkowice 6:1 (4:0)
  • Pstrążna – pauza

C klasa (Podokręg Rybnik)

Wynik zaległego meczu XIII kolejki (03.06.2021)

  • Ruptawa II – Skrbeńsko 1:2 (0:0)

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wynik zaległego meczu XX kolejki (03.06.2021)

  • Baranowice – Forteca Świerklany 0:6 (0:3)

Trampkarze młodsi C2 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wynik przełożonego meczu XIV kolejki (03.06.2021)

  • Czerwionka-Leszczyny – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:2 (1:1)

Trampkarze młodsi C2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki II zaległej kolejki (02.06.2021)

  • Gorzyce – Grzegorzowice 1:1 (1:0)
  • Krzyżkowice – Kornowac 0:2 (0:2)
  • Ocice Racibórz – Gracz Lyski 3:10 (2:6)
  • Pstrążna – Turza Śląska 3:14 (1:7)
  • Gaszowice – Rudnik 23:0 (11:0)

Trampkarze młodsi C2 (Podokręg Rybnik)

Wynik zaległego meczu IV kolejki (03.06.2021)

  • Boguszowice – UKS Ruptawa 10:1 (3:1)