Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

06.06.2021 20:59 | 0 komentarzy | (ak)

Rywalizacja o miano najlepszych juniorów i trampkarzy Podokręgów Racibórz i Rybnik wkroczyła na ostatnią prostą. W kilku grupach wciąż toczy się walka o czołowe lokaty i dlatego warto na bieżąco śledzić wszystkie rezultaty, które często powodują liczne korekty w tabelach. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki XXII kolejki (05/06.06.2021)

  • Gołkowice – Unia Racibórz 2:3 (1:1)
  • Mszana – Jejkowice 1:4 (0:3)
  • Orzepowice – Czerwionka 9:3 (3:2)
  • Krzyżanowice – Baranowice 2:1 (2:0)
  • Jankowice – Forteca Świerklany 0:2 (0:1)
  • Wilchwy – Kamień 3:0 (wo) mecz zakończony w 10 minucie (przy stanie 2:0) z powodu zdekompletowania drużyny gości

Wynik zaległego meczu XX kolejki (03.06.2021)

  • Baranowice – Forteca Świerklany 0:6 (0:3)

Wynik zaległego meczu XXI kolejki (31.05.2021)

  • Orzepowice – Kamień 4:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice205385:22
2.Unia Racibórz2049132:29
3.Forteca Świerklany204279:22
4.Wilchwy204168:40
5.Krzyżanowice203857:32
6.Czerwionka202974:58
7.Mszana202739:44
8.Jankowice202431:71
9.Gołkowice201938:70
10.Baranowice201935:69
11.Orzepowice201233:90
12.Kamień20419:124
13.Radlin*132249:42
14.Rymer Rybnik*13717:41

*Drużyny wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XXIII kolejki (12/13.06.2021)

Forteca Świerklany – Orzepowice (sb 12:00), Jankowice – Gołkowice (nd 10:00), Baranowice – Wilchwy (nd 10:00), Kamień – Mszana (nd 10:00), Unia Racibórz – Jejkowice (nd 10:00), Czerwionka – Krzyżanowice (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (06.06.2021)

  • Rogów – Ocice Racibórz 7:0 (4:0)
  • Borucin – Studzienna 0:16 (0:7)
  • Krzanowice – Gmina Lubomia 2:1 (1:0)
  • Rudy – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Studzienna92260:14
2.Krzanowice82152:17
3.Rogów81940:12
4.Gmina Lubomia91550:22
5.Ocice Racibórz9919:53
6.Rudy8312:52
7.Borucin9016:79

Zapowiedź XII kolejki (09.06.2021)

Rudy – Krzanowice (śr 18:00), Gmina Lubomia – Borucin (śr 18:00), Studzienna – Rogów (śr 18:00), Ocice Racibórz – pauza.

Zapowiedź XIII kolejki (13.06.2021)

Krzanowice – Ocice Racibórz (nd 11:00), Rudy – Gmina Lubomia (nd 11:00), Rogów – Borucin (nd 11:00), Studzienna – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik)

Wyniki XI kolejki (05/06.06.2021)

  • Świerklany – Połomia 3:1 (0:0)
  • Ochojec – Żory 2:1 (1:0)
  • Rydułtowy – Rymer Rybnik 5:0 (2:0)
  • Kleszczów – Szczerbice 6:0 (5:0) mecz został rozegrany 27.05.2021 r.
  • Champions Rybnik – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Champions Rybnik71959:14
2.Rydułtowy61847:7
3.Rymer Rybnik71634:10
4.Kleszczów81432:24
5.Szczerbice7914:25
6.Świerklany8923:35
7.Ochojec7610:42
8.Połomia7312:35
9.Żory7014:53

Zapowiedź XII kolejki (10.06.2021)

Rymer Rybnik – Champions Rybnik (cz 17:00), Połomia – Kleszczów (cz 17:00), Szczerbice – Ochojec (cz 17:00), Żory – Rydułtowy (cz 17:00), Świerklany – pauza.

Zapowiedź XIII kolejki (12/13.06.2021)

Świerklany – Rymer Rybnik (sb 15:30), Ochojec – Połomia (nd 10:00), Szczerbice – Żory (nd 10:00), Champions Rybnik – Rydułtowy (nd 10:00), Kleszczów – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (05/06.06.2021)

  • Nędza – Pietrowice Wielkie 8:2 (5:1)
  • Markowice – Kuźnia Raciborska 5:4 (2:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nędza72141:6
2.Markowice71235:16
3.Kuźnia Raciborska7924:31
4.Pietrowice Wielkie707:54

Zapowiedź I zaległej kolejki (12/13.06.2021)

Nędza – Markowice (sb 10:00), Kuźnia Raciborska – Pietrowice Wielkie (nd 11:00).