Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

06.06.2021 21:11 | 0 komentarzy | (ak)

Maraton piłkarski, który trwał od czwartku do niedzieli, przyniósł mnóstwo ciekawych rozstrzygnięć. Czołowe zespoły nie odpuszczają i regularnie powiększają swój dorobek, natomiast autsajderzy robią wszystko, by uniknąć degradacji. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXXIII kolejki (04/06.06.2021)

  • GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 0:2 (0:0)
  • Odra Opole – GKS Tychy 1:5 (1:1)
  • Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna 0:1 (0:1)
  • Korona Kielce – Widzew Łódź 1:1 (1:0)
  • Stomil Olsztyn – Miedź Legnica 1:1 (1:1)
  • ŁKS Łódź – Termalica Nieciecza 3:2 (1:0)
  • Arka Gdynia – Radomiak Radom 0:2 (0:1)
  • Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów 1:0 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice 2:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom336547:20
2.Termalica Nieciecza336456:28
3.GKS Tychy336248:26
4.ŁKS Łódź335758:40
5.Arka Gdynia335748:32
6.Górnik Łęczna335344:30
7.Miedź Legnica335048:35
8.Odra Opole334934:39
9.Sandecja Nowy Sącz334542:47
10.Chrobry Głogów334434:42
11.Widzew Łódź334328:35
12.Korona Kielce334131:44
13.Puszcza Niepołomice333430:46
14.Stomil Olsztyn333431:48
15.GKS Jastrzębie333230:47
16.Resovia Rzeszów333226:43
17.Zagłębie Sosnowiec332934:42
18.GKS Bełchatów332324:49

Zapowiedź XXXIV kolejki (13.06.2021)

GKS Jastrzębie – Resovia Rzeszów (nd 12:40), GKS Tychy – ŁKS Łódź (nd 12:40), Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (nd 12:40), Widzew Łódź – Odra Opole (nd 12:40), Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów (nd 12:40), Radomiak Radom – Korona Kielce (nd 12:40), Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn (nd 12:40), Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz (nd 12:40), Chrobry Głogów – Arka Gdynia (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXXVI kolejki (05/06.06.2021)

  • ROW Rybnik – Zagłębie Lubin II 0:4 (0:3)
  • Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów 2:3 (0:1)
  • Polonia Nysa – Polonia Bytom 2:2 (1:1)
  • LKS Goczałkowice – Polonia-Stal Świdnica 1:0 (1:0)
  • Miedź Legnica II – Warta Gorzów Wielkopolski 2:0 (0:0)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Górnik Zabrze II 3:0 (1:0)
  • Stal Brzeg – Ślęza Wrocław 1:1 (1:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Kluczbork 2:1 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Lechia Zielona Góra 2:1 (2:1)
  • Piast Żmigród – pauza

Wyniki XXXV kolejki (02/03.06.2021)

  • Ślęza Wrocław – ROW Rybnik 4:2 (0:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – Pniówek Pawłowice 3:3 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – Polonia Nysa 3:1 (2:0)
  • Ruch Chorzów – Miedź Legnica II 4:0 (3:0)
  • Górnik Zabrze II – LKS Goczałkowice 4:0 (0:0)
  • Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (0:0)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Gwarek Tarnowskie Góry 0:2 (0:0)
  • Piast Żmigród – Stal Brzeg 0:1 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – Foto Higiena Błyskawica Gać (mecz przełożony na 09.06.2021, śr 18:00)
  • MKS Kluczbork – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów349291:26
2.Polonia Bytom347881:38
3.Ślęza Wrocław357595:38
4.Pniówek Pawłowice346463:43
5.Zagłębie Lubin II355670:43
6.Rekord Bielsko-Biała345264:55
7.Stal Brzeg344658:51
8.Górnik Zabrze II344659:54
9.LKS Goczałkowice344551:54
10.Miedź Legnica II344345:55
11.Gwarek Tarnowskie Góry344351:65
12.Lechia Zielona Góra334244:54
13.MKS Kluczbork344154:70
14.Warta Gorzów Wlk.343836:50
15.Piast Żmigród343550:56
16.Foto Higiena Gać333347:77
17.ROW Rybnik342942:70
18.Polonia Nysa342339:81
19.Polonia-Stal Świdnica341939:99

Zapowiedź XXXVII kolejki (12.06.2021)

Polonia Bytom – ROW Rybnik (sb 17:00), Ruch Chorzów – LKS Goczałkowice (sb 17:00), Warta Gorzów Wielkopolski – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg (sb 17:00), Piast Żmigród – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), MKS Kluczbork – Miedź Legnica II (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – Polonia Nysa (sb 17:00), Polonia-Stal Świdnica – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 17:00), Ślęza Wrocław – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXXI kolejki (03/06.06.2021)

  • Czaniec – Unia Książenice 1:2 (0:1)
  • Unia Turza Śląska – Spójnia Landek 0:2 (0:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – Decor Bełk 3:0 (0:0)
  • Iskra Pszczyna – Rozwój Katowice 1:2 (0:1)
  • Orzeł Łękawica – Drzewiarz Jasienica 2:1 (1:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń 5:0 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1 (0:0)
  • Tychy II – Radziechowy-Wieprz 5:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski317692:37
2.Spójnia Landek306377:27
3.Unia Książenice316158:45
4.Tychy II315885:48
5.Unia Turza Śląska315470:49
6.Decor Bełk315458:43
7.Rozwój Katowice314758:44
8.Kuźnia Ustroń314750:57
9.Drzewiarz Jasienica304441:46
10.Czechowice-Dziedzice314150:42
11.Podbeskidzie B-B II314067:58
12.Czaniec313845:66
13.Orzeł Łękawica313442:53
14.Jedność Przyszowice313435:57
15.Radziechowy-Wieprz312933:62
16.Iskra Pszczyna311433:98
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*321829:91

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź zaległego meczu XXIII kolejki (09.06.2021)

Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica (śr 18:00).

Zapowiedź XXXII kolejki (12.06.2021)

Tychy II – Czaniec (sb 11:00), Rozwój Katowice – Kuźnia Ustroń (sb 11:00), Drzewiarz Jasienica – Radziechowy-Wieprz (sb 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Turza Śląska (sb 11:30), Spójnia Landek – Decor Bełk (sb 15:00), Jedność Przyszowice – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Unia Książenice (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Orzeł Łękawica (sb 17:00).


Puchar Polski (Śląski ZPN)

Zapowiedź meczów półfinałowych (09.06.2021)

Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (śr 17:00), MKS Myszków – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00).