Poniedziałek, 20 września 2021

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Piłka jest nieprzewidywalna. Przekonaliśmy się o tym 14 czerwca, czy dziś będzie podobnie?

15.06.2021 13:15 | 0 komentarzy | żet

Kto obstawiał "pewniaków" we wczorajszych meczach, ten przegrał z kretesem. A jak będzie dziś? Czy Portugalczycy podołają Węgrom? Kto okaże się lepszy w starciu Francja - Niemcy?

Piłka jest nieprzewidywalna. Przekonaliśmy się o tym 14 czerwca, czy dziś będzie podobnie?
Nasza instagramowa społeczność jest pewna zwycięstwa w Portugalii w meczu z Węgrami. Tej pewności brakuje w wytypowaniu zwycięzcy meczu Niemcy - Francja.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Remis w meczu Szkocji z Czechami, zwycięstwa Polski ze Słowacją oraz Hiszpanii ze Szwecją - tak typowali nasi fani na Instagramie. Tymczasem w rzeczywistości Czesi ograli Szkotów, Polacy ulegli Słowakom, a Hiszpanie zremisowali ze Szwedami.

15 czerwca kolejne mecze: Węgry - Portugalia i Francja - Niemcy. Uczestnicy zabawy Typuj z Nowinami stawiają na pewne zwycięstwo Portugalczyków w pierwszym meczu (88% głosów) oraz nieznaczne zwycięstwo Francuzów (52% głosów).

Tymczasem zachęcamy do typowania zwycięzców kolejnych meczów. 16 maja zmierzą się ze sobą reprezentacje Turcji i Walii, Finlandii i Rosji oraz Włoch i Szwajcarii.

Typowanie odbywa się tylko na naszym Instagramie - Nowiny.pl. Nie obserwujesz nas w serwisie? Koniecznie zacznij! Ankiety z typowaniem kolejnych meczów są dostępne przez 24 godziny w naszych instatories (typowanie rozpoczyna się dzień przed meczem i trwa do następnego dnia).