Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

27.06.2021 23:47 | 0 komentarzy | (ak)

Ligowa batalia wielu ciekawych „pojedynków o wszystko” zbliża się powoli do finału. Dwa tygodnie przed ostatnim gwizdkiem dużo niewiadomych zostało już wyjaśnionych. Kolejnymi zespołami, które w ostatnich dniach przypieczętowały swoje awanse na wyższe szczeble rozgrywek, są: Odra Wodzisław Śląski, Grzegorzowice oraz Wypoczynek Buków. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga (Śląski ZPN)

Wyniki meczów barażowych o awans do III ligi (19/22.06.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – Raków Częstochowa II 2:1 (2:1)
  • Raków Częstochowa II – Odra Wodzisław Śląski 2:4 (1:1)

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 12.06.2021 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski327999:38
2.Spójnia Landek326679:30
3.Tychy II326187:48
4.Unia Książenice326161:51
5.Decor Bełk325760:43
6.Unia Turza Śląska325774:51
7.Kuźnia Ustroń325051:57
8.Rozwój Katowice324758:45
9.Drzewiarz Jasienica324544:50
10.Czechowice-Dziedzice324250:42
11.Podbeskidzie B-B II324069:62
12.Czaniec323845:68
13.Orzeł Łękawica323542:53
14.Jedność Przyszowice323436:64
15.Radziechowy-Wieprz323035:64
16.Iskra Pszczyna321739:101
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*321829:91

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Awans do III ligi (po barażach): Odra Wodzisław Śląski.

Spadek do klas okręgowych: Iskra Pszczyna, Radziechowy-Wieprz i Jedność Przyszowice.


Klasa okręgowa – grupa mistrzowska (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki II zaległej kolejki (26/27.06.2021)

  • Czarni Gorzyce – Krzyżanowice 3:0 (0:0)
  • Unia Racibórz – Płomień Połomia 4:0 (2:0)
  • Granica Ruptawa – Pierwszy Chwałowice 4:1 (1:1)
  • Forteca Świerklany – Tworków 3:3 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce123244:8
2.Forteca Świerklany132334:28
3.Unia Racibórz122224:23
4.Tworków122032:25
5.Krzyżanowice121631:29
6.Granica Ruptawa131326:38
7.Płomień Połomia12713:28
8.Pierwszy Chwałowice12712:37

Zapowiedź IV zaległej kolejki (29/30.06.2021)

Czarni Gorzyce – Pierwszy Chwałowice (wt 18:00), Unia Racibórz – Tworków (śr 18:00), Krzyżanowice – Płomień Połomia (śr 18:00).

Zapowiedź III zaległej kolejki (03.07.2021)

Krzyżanowice – Forteca Świerklany (sb 17:00), Pierwszy Chwałowice – Unia Racibórz (sb 17:00), Płomień Połomia – Czarni Gorzyce (sb 17:00), Tworków – Granica Ruptawa (sb 17:00).


Klasa okręgowa – grupa spadkowa (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki III zaległej kolejki (26/27.06.2021)

  • Nędza – Czerwionka 3:1 (1:0)
  • Krzanowice – Rymer Rybnik 5:6 (2:1)
  • Dąb Gaszowice – Polonia Łaziska 1:4 (0:1)
  • Silesia Lubomia – Polonia Marklowice 4:0 (0:0)
  • Zameczek Czernica – Gwiazda Skrzyszów 2:1 (1:0)
  • Radziejów-Popielów – Naprzód Borucin 2:3 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
9.Naprzód Borucin204370:31
10.Nędza204242:27
11.Zameczek Czernica204040:25
12.Gwiazda Skrzyszów203540:26
13.Silesia Lubomia203538:24
14.Rymer Rybnik203145:47
15.Krzanowice203046:41
16.Polonia Marklowice202532:41
17.Polonia Łaziska201828:43
18.Dąb Gaszowice201831:49
19.Radziejów-Popielów201129:55
20.Czerwionka20823:55

Zapowiedź zaległych meczów V kolejki (29/30.06.2021)

Naprzód Borucin – Polonia Łaziska (wt 18:00), Nędza – Rymer Rybnik (śr 18:00).

Zapowiedź IV zaległej kolejki (03.07.2021)

Polonia Marklowice – Krzanowice (sb 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Silesia Lubomia (sb 17:00), Radziejów-Popielów – Nędza (sb 17:00), Rymer Rybnik – Zameczek Czernica (sb 17:00), Polonia Łaziska – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Naprzód Borucin – Czerwionka (sb 17:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XVIII zaległej kolejki (26/27.06.2021)

  • Czyżowice – Syrynia 1:1 (1:1)
  • Nowa Wieś – Raszczyce 4:4 (2:1)
  • Rogów – Zawada Książęca 3:2 (0:2)
  • Nieboczowy – Pietrowice Wielkie 1:2 (1:1)
  • Rudy – Brzezie 0:2 (0:0)
  • Kuźnia Raciborska – Chałupki 2:5 (1:4)
  • Kornowac – Kobyla 3:1 (1:1)
  • Studzienna – Pawłów 5:2 (2:1)

Wynik zaległego meczu XX kolejki (24.06.2021)

  • Studzienna – Kornowac 1:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce2872116:34
2.Czyżowice2868125:32
3.Nowa Wieś285793:40
4.Rogów284980:49
5.Syrynia284364:61
6.Studzienna294152:51
7.Kobyla284151:51
8.Pietrowice Wielkie284049:57
9.Nieboczowy283966:58
10.Kornowac293558:58
11.Rudy283349:77
12.Zawada Książęca283143:73
13.Pawłów282666:82
14.Brzezie282239:66
15.Chałupki282244:130
16.Kuźnia Raciborska281544:120

Zapowiedź XIX zaległej kolejki (03/04.07.2021)

Pawłów – Czyżowice (sb 17:00), Syrynia – Rudy (sb 17:00), Raszczyce – Nieboczowy (sb 17:00), Chałupki – Nowa Wieś (sb 17:00), Pietrowice Wielkie – Zawada Książęca (sb 17:00), Kobyla – Studzienna (nd 15:00), Brzezie – Kuźnia Raciborska (nd 16:00), Kornowac – Rogów (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XVIII zaległej kolejki (22/27.06.2021)

  • Bełk II – Baranowice 4:0 (2:0)
  • Radlin – Jejkowice 1:1 (1:1)
  • Orzepowice – Żory 2:4 (1:4)
  • Mszana – Rydułtowy 0:2 (0:0)
  • Wilchwy – Jankowice 0:1 (0:0)
  • Kleszczów – Boguszowice 1:6 (0:3)
  • Grabownia-Golejów – Niewiadom 3:2 (2:0)
  • Szczejkowice – Ochojec 2:3 (1:2)

Wynik zaległego meczu XX kolejki (22.06.2021)

  • Kleszczów – Ochojec 2:7 (0:3)

Uwaga! Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wynik meczu: Baranowice – Wilchwy 0:4, jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gospodarzy.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice286799:28
2.Ochojec295790:45
3.Rydułtowy285769:32
4.Mszana285572:35
5.Radlin285260:31
6.Żory284857:53
7.Bełk II284564:54
8.Jankowice284367:69
9.Baranowice294148:51
10.Boguszowice283477:80
11.Orzepowice283263:84
12.Grabownia-Golejów283255:85
13.Niewiadom282864:75
14.Kleszczów302134:84
15.Wilchwy281838:84
16.Szczejkowice281535:102

Zapowiedź XIX zaległej kolejki (03/04.07.2021)

Orzepowice – Radlin (sb 17:00), Niewiadom – Wilchwy (sb 17:00), Jankowice – Mszana (sb 17:00), Rydułtowy – Szczejkowice (sb 17:00), Ochojec – Bełk II (sb 17:00), Boguszowice – Jejkowice (sb 17:00), Żory – Grabownia-Golejów (nd 17:00).