Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Awanse i spadki – stan na dzień 28.06.2021

28.06.2021 11:17 | 0 komentarzy | (ak)

Rezultaty ostatnich kilku dni nie spowodowały zbyt wielu przetasowań na miejscach premiowanych awansem i zagrożonych spadkiem. Najwięcej powodów do radości z racji osiągnięcia swoich celów mają kolejne trzy ekipy: Odra Wodzisław Śląski, Grzegorzowice i Wypoczynek Buków.

Awanse i spadki – stan na dzień 28.06.2021
Odra Wodzisław świętowała awans na Bogumińskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Awans do III ligi (po barażach): Odra Wodzisław Śląski.
  • Spadek do klas okręgowych: Iskra Pszczyna, Radziechowy-Wieprz i Jedność Przyszowice.
  • Spadek do rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej (grupa 3): nikt.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski327999:38
2.Spójnia Landek326679:30
3.Tychy II326187:48
4.Unia Książenice326161:51
5.Decor Bełk325760:43
6.Unia Turza Śląska325774:51
7.Kuźnia Ustroń325051:57
8.Rozwój Katowice324758:45
9.Drzewiarz Jasienica324544:50
10.Czechowice-Dziedzice324250:42
11.Podbeskidzie B-B II324069:62
12.Czaniec323845:68
13.Orzeł Łękawica323542:53
14.Jedność Przyszowice323436:64
15.Radziechowy-Wieprz323035:64
16.Iskra Pszczyna321739:101
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*321829:91

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.


Klasa okręgowa – grupa MISTRZOWSKA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Awans do IV ligi: Czarni Gorzyce.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce123244:8
2.Forteca Świerklany132334:28
3.Unia Racibórz122224:23
4.Tworków122032:25
5.Krzyżanowice121631:29
6.Granica Ruptawa131326:38
7.Płomień Połomia12713:28
8.Pierwszy Chwałowice12712:37

Klasa okręgowa – grupa SPADKOWA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Spadek do raciborskiej A klasy: Dąb Gaszowice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Czerwionka, Radziejów-Popielów, Polonia Łaziska i Polonia Marklowice.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
9.Naprzód Borucin204370:31
10.Nędza204242:27
11.Zameczek Czernica204040:25
12.Silesia Lubomia203538:24
13.Gwiazda Skrzyszów203540:26
14.Rymer Rybnik203145:47
15.Krzanowice203046:41
16.Polonia Marklowice202532:41
17.Polonia Łaziska201828:43
18.Dąb Gaszowice201831:49
19.Radziejów-Popielów201129:55
20.Czerwionka20823:55

A klasa (Podokręg Racibórz)

  • Awans do klasy okręgowej: Raszczyce.
  • Spadek do raciborskiej B klasy: Kuźnia Raciborska.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce2872116:34
2.Czyżowice2868125:32
3.Nowa Wieś285793:40
4.Rogów284980:49
5.Syrynia284364:61
6.Kobyla284151:51
7.Studzienna294152:51
8.Pietrowice Wielkie284049:57
9.Nieboczowy283966:58
10.Kornowac293558:58
11.Rudy283349:77
12.Zawada Książęca283143:73
13.Pawłów282666:82
14.Chałupki282244:130
15.Brzezie282239:66
16.Kuźnia Raciborska281544:120

A klasa (Podokręg Rybnik)

  • Awans do klasy okręgowej: Jejkowice.
  • Spadek do rybnickiej B klasy: Szczejkowice, Wilchwy, Kleszczów i Niewiadom.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice286799:28
2.Ochojec295790:45
3.Rydułtowy285769:32
4.Mszana285572:35
5.Radlin285260:31
6.Żory284857:53
7.Bełk II284564:54
8.Jankowice284367:69
9.Baranowice294148:51
10.Boguszowice283477:80
11.Orzepowice283263:84
12.Grabownia-Golejów283255:85
13.Niewiadom282864:75
14.Kleszczów302134:84
15.Wilchwy281838:84
16.Szczejkowice281535:102