Czwartek, 16 września 2021

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

RSS

Nowi trenerzy w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie

08.07.2021 21:01 | 1 komentarz | dud

Dariusz Kłus w roli asystenta trenera Jacka Trzeciaka i Remigiusz Danel w roli trenera bramkarzy dołączyli do sztabu szkoleniowego GKS-u Jastrzębie.

Nowi trenerzy w sztabie szkoleniowym GKS-u Jastrzębie
Fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dariusz Kłus urodził się w 1981 roku w Jastrzębiu-Zdroju i pierwsze piłkarskie kroki stawiał w GKS-ie Jastrzębie, którego jest wychowankiem. W trakcie kariery piłkarskiej występował na pozycji pomocnika i rozegrał 124 mecze w ekstraklasie w barwach Odry Wodzisław, ŁKS-u i Cracovii, w których zdobył 7 goli. Ponadto reprezentował także barwy Zagłębia Sosnowiec, Olimpii Grudziądz i na zakończenie kariery LKS-u 99 Pruchna. W minionym sezonie pracował jako asystent trenera Grzegorza Łukasika w trzecioligowym Pniówku Pawłowice.

Dariusz Kłus funkcję asystenta trenera Trzeciaka łączył będzie z pracą w Akademii GKS Jastrzębie jako trener jednej z grup młodzieżowych.

Z kolei 37-letni Remigiusz Danel, który będzie odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy, jako golkiper reprezentował barwy GKS-u Pierwszy Chwałowice, Energetyka Rybnik, Rymeru Rybnik, Startu Pietrowice Wielkie, KS-u Kuźnia Raciborska i Zameczku Czernica. W dorobku trenerskim ma pracę w zespołach RKP Rybnik (trener młodzieży), TS ROW Rybnik (pierwszy trener zespołu kobiecego, z którym w 2018 roku zdobył mistrzostwo Polski w Futsalu), Rafako Racibórz (pierwszy trener), Naprzód Rydułtowy (trener młodzieży), a ostatnio pracował w III-ligowym ROW-ie 1964 Rybnik jako trener bramkarzy.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl