Czwartek, 16 września 2021

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

RSS

Mateusz Galikowski trenerem rezerw GKSu Jastrzębie

28.07.2021 13:40 | 1 komentarz | dud

Trenerem drugiej drużyny GKS-u Jastrzębie, która w nadchodzącym sezonie występować będzie w rozgrywkach Klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik” w Grupie III, będzie Mateusz Galikowski.

Mateusz Galikowski trenerem rezerw GKSu Jastrzębie
Fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mateusz Galikowski, urodzony 7 września 1987 roku, w poprzednim sezonie był trenerem grupy młodzieżowej z rocznika 2010 w Akademii GKS Jastrzębie. W dorobku trenerskim ma także pracę z młodzieżowymi zespołami Płomienia Połomia, Fortecy Świerklany oraz RKP ROW Rybnik. Pracował także z seniorskimi drużynami: Forteca II Świerklany (Klasa C - pierwszy trener), Forteca Świerklany (IV liga i Klasa okręgowa - asystent, a następnie pierwszy trener), Unia Turza Śląska (III liga - asystent) i Silesia Lubomia (Klasa okręgowa - pierwszy trener).

W przeszłości był także piłkarzem juniorskich zespołów Odry Wodzisław, której jest wychowankiem oraz drużyn seniorów Gwiazdy Skrzyszów, Polonii Marklowice i Silesii Lubomia.

GKS II Jastrzębie treningi rozpoczął w poniedziałek, 26 lipca. Pierwszym sparingpartnerem zespołu, który złożony będzie w większości z zawodników z rocznika 2004, będzie czwartoligowa Unia Książenice. Spotkanie to zostanie rozegrane w środę (28 lipca), na boisku przy ul. Kościelnej i rozpocznie się o godzinie 17:30. Z kolei w piątek, 30 lipca, rezerwy zmierzą się na wyjeździe z KS-em Szczerbice. Początek sparingu zaplanowano na godzinę 18:30.

Pierwszy oficjalny mecz rezerwy rozegrają 18 sierpnia (środa), kiedy to w spotkaniu I rundy rozgrywek Pucharu Polski Podokręgu Rybnik, zmierzą się na wyjeździe z występującym w Klasie B Interem Krostoszowice.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl