Piątek, 3 grudnia 2021

imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2021 (część 2)

09.09.2021 09:32 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2021 (część 2)
Artur Potaczek w bieżącym sezonie będzie walczył o ligowe punkty dla drużyny LKS Studzienna.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Studzienna

Przybyli: Sebastian Kapinos (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Damian Gawryluk (Unia Racibórz), Maciej Paskuda (Nędza), Artur Potaczek (Grzegorzowice), Mateusz Rudek (Zgoda Zawada Książęca), Paskal Niedzbała (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Masłakow (Grzegorzowice), Grzegorz Czerner, Grzegorz Wicha, Jakub Konopacki i Krzysztof Liszka (do drużyny rezerw).

LKS Chałupki

Przybyli: Dariusz Halszka (trener), Kamil Kotkowski (Polonia Łaziska), Josef Foltyn i Mario Kroscen (Banik Rychvald), Martin Macko (Stonava), Tomas Beresik (Lokomotiva Petrovice), Aron Staś i Arkadiusz Blokesz (Krzyżanowice – z drużyny juniorów), Fabian Zając, Wojciech Pałka i Filip Sedlaczek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Wojciech Matuszek (trener), Jakub Kopel (Odra Nieboczowy), Andrzej Miensopust (Zgoda Zawada Książęca), Adrian Rduch i Marek Korytowski (Poltent Inter Krostoszowice), Dominik Kula (Przyszłość Rogów II).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Adrian Suchanek i Bartosz Bielski (Polonia Łaziska).

Ubyli: Jakub Rybarz (Naprzód Czyżowice), Jarosław Hałacz (Olszynka Olza).

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Łukasz Janeta, Dawid Reguła i Bartosz Jęczmionka (Odra Nieboczowy), Arkadiusz Robenek (Wicher Wilchwy), Jakub Rybarz (Przyszłość Rogów), Tomasz Szydlik i Artur Kurasz (wznowili treningi).

Ubyli: Mateusz Kilian (Górnik Radlin).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Mateusz Bugdoł (Nędza), Kamil Nowak (Płomień Połomia), Paweł Paprocki (Kornowac), Łukasz Kubica (Polonia Marklowice), Mateusz Jabłonka (Radziejów-Popielów), Łukasz Mandera (Wypoczynek Buków), Bartosz Majszak (Brzezie).

Ubyli: Kamil Rogalski (Silesia Lubomia), Rafał Pokorny (Rudnik), Patryk Knura (Płomień Kobyla), Stanisław Zieliński (Kokoszyce), Donat Wojtek i Dawid Sowa (Wypoczynek Buków), Denis Marcisz, Kacper Mielańczyk, Paweł Mierzwa i Paweł Broda (nie wznowili treningów).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Kacper Goraus i Szymon Leśnik (Odra Nieboczowy), Konrad Rybak Górki śląskie), Dawid Jankowski (Naprzód Czyżowice II), Kewin Palasz (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Kamil Poloczek i Kacper Sikora (Przyszłość Rogów – z drużyny juniorów), Przemysław Pawliczek i Jan Chlebik (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Juzek (Zabełków), Marek Kłosok (Poltent Inter Krostoszowice).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Wojciech Matuszek (trener), Paweł Kałuża i Mateusz Gawron (Płomień Kobyla), Jakub Kopel (Chałupki), Wojciech Szyra (Naprzód Zawada), Andrzej Mazurek (Górki Śląskie), Szymon Kowacz (Brzezie), Mateusz Gieroń (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów), Aleksander Dembowy (wolny zawodnik).

Ubyli: Marcin Ćwikliński (trener), Łukasz Janeta, Dawid Reguła i Bartosz Jęczmionka (Naprzód Czyżowice), Kacper Goraus i Szymon Leśnik (Rozwój Bełsznica), Błażej Dzierżawa (Kornowac), Łukasz Glenc (Wypoczynek Buków), Dawid Grabiec (Poltent Inter Krostoszowice), Arkadiusz Krzyżok i Seweryn Szryt (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Patryk Knura (Naprzód Syrynia), Krzysztof Szymiczek (Brzezie), Dawid Strzeliński, Jakub Bochynek, Patryk Gawron i Fabian Maks (wolni zawodnicy), Bartosz Bochynek, Stanisław Cyfka i Wojciech Franica (wznowili treningi).

Ubyli: Robert Pawełek (Silesia Lubomia), Paweł Kałuża i Mateusz Gawron (Odra Nieboczowy), Mariusz Czogała i Łukasz Smuda (kontuzje).

KS Kornowac

Przybyli: Wojciech Błaszczyk (Raszczyce), Błażej Dzierżawa (Odra Nieboczowy), Zbigniew Grasman (Czarni Nowa Wieś), Jakub Niedbała (Brzezie).

Ubyli: Kamil Koczor (Tworków), Paweł Paprocki (Naprzód Syrynia).

LKS Lyski

Przybyli: Szymon Przygoda i Radosław Sokołek (Jedność Jejkowice), Denis Gruszka (Raszczyce), Dawid Nieszporek (Pierwszy Chwałowice), Jacek Wolski i Mateusz Wolski (Naprzód Rydułtowy), Tomasz Derkowski (Markowice), Artur Mościcki (Pstrążna).

Ubyli: Mateusz Kaczor i Dawid Wieczorek (nie wznowili treningów).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Łukasz Sobeczko (Raszczyce), Paweł Wilczewski (Start Mszana), Arkadiusz Kozłowski, Bartosz Fojcik, Krzysztof Błaszczyk i Jacek Kwiatoń (wolni zawodnicy), Sławomir Zielonka (wznowił treningi).

Ubyli: Zbigniew Grasman (Kornowac), Kamil Dziok i Kamil Budka (Pietraszyn), Tomasz Sobeczko (Stal Kuźnia Raciborska).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Rafał Drożdż (trener), Mateusz Musioł (Pawłów), Wojciech Kilian i Damian Kilian (Kuźnia Raciborska), Andrzej Miensopust (Chałupki), Szymon Maślanka (wolny zawodnik).

Ubyli: Dariusz Binek (trener), Tomasz Wardęga i Jan Weiner (Nędza), Mateusz Rudek (Studzienna), Mateusz Goral (Pawłów), Krzysztof Złoczowski (Markowice), Michał Sochiera (Ocice Racibórz).

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Mateusz Krasicki (Krzyżanowice), Dariusz Binek (Zgoda Zawada Książęca), Michał Masłakow (Studzienna), Kamil Knura (Silesia Lubomia), Denis Grud (Ocice Racibórz).

Ubyli: Artur Potaczek (Studzienna), Paweł Karczewski (Pawłów), Damian Zuber (Cyprzanów).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Andrzej Adamiak i Patryk Konieczny (Ruda Kozielska), Wojciech Wacławczyk (Zwonowice), Denis Dyka (Korona Bargłówka), Szymon Kalemba i Adam Duda (z drużyny rezerw), Kacper Grabowicz (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Hamiga (kontuzja).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Nikodem Urbas (Markowice), Dawid Gorczowski, Rafał Klobuczek, Mateusz Majcherek, Szymon Tyrała i Filip Posmyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Szuba (Nędza), Nikodem Włoch (Unia Racibórz – do drużyny juniorów), Marcin Kozub (nie wznowił treningów).

LKS Pawłów

Przybyli: Maciej Kozicki (trener), Marcin Stasiowski (Nędza), Paweł Karczewski (Grzegorzowice), Mateusz Goral (Zgoda Zawada Książęca), Łukasz Tolpa, Damian Słupina, Mateusz Fojcik i Łukasz Witt (Stal Kuźnia Raciborska), Adrian Nowakowski (wolny zawodnik).

Ubyli: Tomasz Gromala (trener), Rafał Drożdż i Mateusz Musioł (Zgoda Zawada Książęca), Michał Gwioździk (Sygnały Gotartowice), Patrick Gwóźdź (kontuzja), Mikołaj Płaczek, Jakub Machnik, Tomasz Banaś i Robert Lazar (nie wznowili treningów).