Czwartek, 23 września 2021

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

12.09.2021 21:59 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki nowego sezonu z udziałem juniorów i trampkarzy nabierają powoli właściwego rytmu. Rywalizacja o ligowe punkty jest dla wielu młodych piłkarzy doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z innymi rówieśnikami. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki II kolejki (12.09.2021)

  • Jejkowice – Rudy 6:1 (0:0)
  • Baranowice – Rydułtowy 1:4 (1:0)
  • Studzienna – Krzyżanowice 1:0 (0:0)
  • Jastrzębie – Forteca Świerklany 2:1 (0:1)
  • Wilchwy – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jastrzębie267:1
2.Rydułtowy267:2
3.Studzienna265:1
4.Wilchwy136:2
5.Jejkowice237:4
6.Forteca Świerklany101:2
7.Krzyżanowice202:7
8.Rudy202:10
9.Baranowice201:9

Zapowiedź III kolejki (19.09.2021)

Rudy – Baranowice (nd 10:00), Krzyżanowice – Jejkowice (nd 10:00), Forteca Świerklany – Wilchwy (nd 10:00), Rydułtowy – Jastrzębie (nd 11:00), Studzienna – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki II kolejki (12.09.2021)

  • Borucin – Ocice Racibórz 4:7 (1:4)
  • Kornowac – Gmina Lubomia 0:7 (0:3)
  • Krzyżkowice – Kuźnia Raciborska 0:5 (0:2)
  • Pstrążna – Markowice 0:17 (0:17) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
  • Pietrowice Wielkie – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Markowice2626:0
2.Kuźnia Raciborska2615:0
3.Gmina Lubomia2615:2
4.Pietrowice Wielkie136:1
5.Ocice Racibórz238:10
6.Krzyżkowice100:5
7.Borucin206:15
8.Kornowac200:16
9.Pstrążna200:27

Zapowiedź III kolejki (15/19.09.2021)

Markowice – Krzyżkowice (śr 17:00), Gmina Lubomia – Pstrążna (sb 11:00), Ocice Racibórz – Kornowac (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – Borucin (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – pauza.

Zapowiedź przełożonego meczu IV kolejki (19.09.2021)

Kuźnia Raciborska – Markowice (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki II kolejki (11/12.09.2021)

  • Marklowice – GMKS Nędza 4:2 (2:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Kokoszyce 12:0 (5:0)
  • Ochojec – Połomia 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Świerklany – Szczerbice (mecz przełożony na 07.11.2021 roku)
  • Rymer Rybnik – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław Śląski II2615:0
2.Ochojec268:2
3.Rymer Rybnik1314:0
4.Szczerbice139:1
5.Marklowice134:2
6.Świerklany102:5
7.GMKS Nędza202:7
8.Połomia200:17
9.Kokoszyce201:21

Zapowiedź III kolejki (18/19.09.2021)

Połomia – Świerklany (sb 10:00), Szczerbice – Odra Centrum Wodzisław Śląski II (sb 12:30), Kokoszyce – Marklowice (nd 10:00), GMKS Nędza – Rymer Rybnik (nd 14:00), Ochojec – pauza.


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki III kolejki (11/12.09.2021)

  • Leszczyny – Żory 2:6 (2:1)
  • Radlin – Palowice 1:3 (1:1)
  • Bełk – Orzepowice 1:8 (0:1)
  • Czerwionka – Jejkowice 4:2 (2:2)
  • Łaziska – Rydułtowy 0:10 (0:6)
  • Rapid Wodzisław Śląski – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Palowice3710:4
2.Rydułtowy2623:0
3.Orzepowice2618:2
4.Rapid Wodzisław Śląski2611:1
5.Czerwionka269:3
6.Żory3612:8
7.Jejkowice346:6
8.Radlin302:10
9.Bełk202:13
10.Leszczyny302:24
11.Łaziska302:26

Zapowiedź IV kolejki (18/19.09.2021)

Żory – Łaziska (sb 9:00), Radlin – Czerwionka (sb 10:00), Jejkowice – Leszczyny (nd 9:00), Rapid Wodzisław Śląski – Bełk (nd 9:30), Palowice – Orzepowice (nd 10:00), Rydułtowy – pauza.