Czwartek, 16 września 2021

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

RSS

12.09.2021 22:14 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie wciąż nie potrafi przełamać feralnej serii remisów i porażek. Odra Wodzisław Śląski tym razem w doliczonym czasie zgarnęła kolejny komplet punktów. W niższych klasach rozgrywkowych padło bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VIII kolejki (10/13.09.2021)

  • GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 1:2 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 2:3 (1:1)
  • Arka Gdynia – GKS Tychy 0:1 (0:1)
  • Widzew Łódź – GKS Katowice 3:1 (1:0)
  • Górnik Polkowice – Odra Opole 1:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
  • Miedź Legnica – ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów (pn 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Korona Kielce82213:4
2.Widzew Łódź81917:7
3.Miedź Legnica81511:5
4.ŁKS Łódź81413:9
5.Podbeskidzie Bielsko-Biała81211:9
6.GKS Tychy7116:7
7.Odra Opole8118:10
8.Chrobry Głogów7108:5
9.Arka Gdynia7109:7
10.Sandecja Nowy Sącz6108:6
11.Resovia Rzeszów798:6
12.Skra Częstochowa785:7
13.Puszcza Niepołomice776:12
14.Górnik Polkowice768:13
15.GKS Katowice768:14
16.GKS Jastrzębie866:12
17.Zagłębie Sosnowiec8510:13
18.Stomil Olsztyn601:10

Zapowiedź zaległych meczów VII kolejki (15/16.09.2021)

Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz (śr 18:00), GKS Katowice – Arka Gdynia (cz 18:00), GKS Tychy – Chrobry Głogów (cz 20:30), Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn (cz 20:30).

Zapowiedź IX kolejki (17/20.09.2021)

GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec (pt 18:00), Resovia Rzeszów – Miedź Legnica (pt 20:30), ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 12:40), Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz (sb 20:30), GKS Tychy – Widzew Łódź (nd 12:40), Odra Opole – Stomil Olsztyn (nd 15:00), Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów (nd 18:00), Skra Częstochowa – Arka Gdynia (pn 18:00), Górnik Polkowice – GKS Katowice (pn 20:30).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki VIII kolejki (11/12.09.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – Stal Brzeg 2:1 (0:1)
  • Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:0)
  • LKS Goczałkowice – Carina Gubin 2:0 (1:0)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Górnik Zabrze II 0:0
  • MKS Kluczbork – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra 2:0 (1:0)
  • Foto-Higiena Błyskawica Gać – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (1:3)
  • Miedź Legnica II – Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (0:0)
  • Polonia Bytom – Zagłębie Lubin II 1:2 (1:2)

Wyniki VII kolejki (07/08.09.2021)

  • Gwarek Tarnowskie Góry – Pniówek Pawłowice 0:0
  • Stal Brzeg – Polonia Bytom 1:3 (0:2)
  • LKS Goczałkowice – Piast Żmigród 4:0 (2:0)
  • Górnik Zabrze II – Miedź Legnica II 1:0 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 3:0 (2:0)
  • Carina Gubin – Warta Gorzów Wlkp. 0:1 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork 2:0 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Foto-Higiena Błyskawica Gać 2:0 (1:0)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Odra Wodzisław Śląski (mecz przełożony na 22.09.2021 roku)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice82216:1
2.Rekord Bielsko-Biała82018:8
3.Ślęza Wrocław81823:9
4.Zagłębie Lubin II81417:13
5.Odra Wodzisław Śląski71410:7
6.Miedź Legnica II81314:11
7.Lechia Zielona Góra81112:11
8.Gwarek Tarnowskie Góry8119:9
9.Górnik Zabrze II8118:8
10.Stal Brzeg81013:12
11.Polonia Bytom81010:11
12.Pniówek Pawłowice899:9
13.Carina Gubin885:12
14.MKS Kluczbork888:16
15.Foto-Higiena Gać856:12
16.Warta Gorzów Wlkp.853:11
17.Piast Żmigród859:18
18.Karkonosze Jelenia Góra735:17

Zapowiedź IX kolejki (18/19.09.2021)

Górnik Zabrze II – LKS Goczałkowice (sb 12:00), Stal Brzeg – Miedź Legnica II (sb 12:00), Zagłębie Lubin II – Odra Wodzisław Śląski (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom (sb 14:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław (sb 15:00), Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork (sb 16:30), Lechia Zielona Góra – Foto-Higiena Błyskawica Gać (sb 16:30), Karkonosze Jelenia Góra – Warta Gorzów Wlkp. (sb 17:00), Carina Gubin – Piast Żmigród (nd 16:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki VI kolejki (11/12.09.2021)

  • Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica 5:0 (4:0)
  • Czarni Gorzyce – Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)
  • LKS Bestwina – ROW Rybnik 5:1 (3:0)
  • Kuźnia Ustroń – Unia Książenice 2:1 (1:0)
  • LKS Czaniec – Piast Gliwice II 0:0
  • Spójnia Landek – GKS Tychy II 1:1 (1:1)
  • Orzeł Łękawica – Czarni-Góral Żywiec 2:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Turza Śląska 1:2 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II61419:3
2.Decor Bełk61313:5
3.Czechowice-Dziedzice61211:4
4.Piast Gliwice II61112:6
5.Spójnia Landek61113:8
6.Kuźnia Ustroń61012:11
7.Podbeskidzie Bielsko-Biała II6810:10
8.LKS Czaniec689:9
9.Orzeł Łękawica6810:12
10.Drzewiarz Jasienica584:7
11.Czarni Gorzyce578:9
12.Unia Turza Śląska6710:14
13.ROW Rybnik6612:17
14.LKS Bestwina6310:13
15.Unia Książenice639:18
16.Czarni-Góral Żywiec604:20

Zapowiedź zaległego meczu I kolejki (15.09.2021)

Drzewiarz Jasienica – Czarni Gorzyce (śr 16:45).

Zapowiedź VII kolejki (15/19.09.2021)

ROW Rybnik – Decor Bełk (śr 17:00), Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica (sb 11:00), GKS Tychy II – Czarni Gorzyce (sb 11:00), Piast Gliwice II – Spójnia Landek (sb 11:00), Czarni-Góral Żywiec – LKS Bestwina (sb 13:00), Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń (sb 16:00), Unia Książenice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 16:00).